Wiadomości / boks

• Policjant z Żor zwyciężył na podlaskim ring

• Dodano 2020-09-07

Sierż. szt. Adam Grabiec z Komendy Miejskiej Policji w Żorach pokonał w sobotę na ringu doświadczonego zawodnika - zdobywcę trzech prestiżowych tytułów sportowych.

• Pierwszy tegoroczny występ kickbokserów

• Dodano 2015-01-30

W ubiegłą sobotę w Kaliszu 9 zawodników Octagon Teamu wzięło udział w lidze A1 na zasadach Muaythai oraz K1 w kickboksingu.

• Kickbokserzy z Żor zwycięzcami na Słowacji

• Dodano 2014-10-20

Kolejny w pełni udany wyjazd kickbokserów z Octagon Team Żory. Dwójka najbardziej doświadczonych zawodników żorskiego klubu zaprezentowała się w Eurolidze Muaythai.

• Czy psy muszą gryźć?

• Dodano 2014-05-23

Od zeszłego roku policjanci i przedstawiciele miejscowego Stowarzyszenia dla Zwierząt odwiedzają najmłodszych i dzielą się cenną wiedzą na temat zachowań podczas kontaktu z obcym zwierzęciem. Prowadzącym zajęcia towarzyszy tradycyjnie bokserka SABA, która ukończyła specjalistyczne szkolenie i posiada tytuł psa towarzyszącego.

• "Zaczytane Miasto" - relacja

• Dodano 2012-10-16

Damian Jonak, polski bokser wziął udział w pojedynku na słowa i rymy.

• "Zaczytane Miasto"

• Dodano 2012-10-09

Damian Jonak, polski bokser weźmie udział w pojedynku na słowa i rymy.

• Gala Boksu MOSiR Żory 2011

• Dodano 2011-11-14

11 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej w Żorach odbyła się Gala Boksu Żory 2011.

• Gala Boksu Żory 2011 i Festiwal Sztuk Walki 2011

• Dodano 2011-11-04

Miejski Ośrodek Sportu i rekreacji w Żorach zaprasza na Galę Boksu oraz Festiwal Sztuk Walki

• "Mistrz" górą

• Dodano 2006-11-22

17 listopada, bokserzy z żorskiej sekcji "Mistrz" MOSiR Żory - Paweł Twardzik i Krzysztof Meredyk, wywalczyli dwa srebrne medale na XXXIV Ogólnopolskim Turnieju...