Wiadomości z Żor

Na okolicznościowej imprezie rodzinnej rozegrały się dantejskie sceny

  • Dodano: 2019-09-25 07:15, aktualizacja: 2019-09-24 13:58

Ten weekend będzie należał do wiekopomnych dla jednej z żorskich rodzin. Na okolicznościowej imprezie rodzinnej rozegrały się dantejskie sceny.

Bliscy zmuszeni byli rozdzielać swych krewnych, a gdy brakło im rąk do pomocy wezwali na interwencję mundurowych. I tych, w słownych potyczkach, awanturnik również nie oszczędził.

W nocy z soboty na niedzielę policjanci interweniowali w dzielnicy Kleszczówka, gdzie podczas rodzinnej biesiady doszło do wielkiej awantury. Jak się okazało wszczął ją jeden z zaproszonych gości, który pokłócił się ze szwagrem. Pomiędzy zwaśnionymi mężczyznami zmuszeni byli stanąć pozostali członkowie rodziny, jednak ostatecznie i tak zwrócili się o pomoc do miejscowych stróżów prawa.

Mundurowi po przybyciu pod wskazany adres zastali rodzinę, która próbowała się uporać z agresywnym 42-latkiem. Mężczyzna był wulgarny, wyzywał wszystkich, krzyczał i groził członkom rodziny. Podobnie nie słuchał też policjantów, a pod ich adresem kierował obelgi i groźby zwolnienia z pracy. Choć 42-latek odmówił badania na alkomacie jego zachowanie nie pozostawiało wątpliwości, że jest pod silnym działaniem alkoholu.

Zamiast mile spędzić wieczór z rodziną, 42-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego trafił do policyjnej izby zatrzymań...

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również