Wiadomości z Żor

25-lalek pobił policjanta. Mężczyzna był też poszukiwany za inne przestępstwa

  • Dodano: 2020-06-16 09:15

Kryminalni z Żor namierzyli i zatrzymali 25-latka bez stałego miejsca zamieszkania, który kilka dni temu zaatakował na ulicy policjanta. Mężczyzna był agresywny i wyjątkowo wulgarny. Uderzał w twarz, kopał po całym ciele, a nawet po głowie.

Od kilku miesięcy był też poszukiwany za inne przestępstwa

25-latek bez stałego miejsca zamieszkania był poszukiwany od października ubiegłego roku za przestępstwa przeciwko mieniu. Ukrywał się i często zmieniał miejsce pobytu. Wpadł w ręce kryminalnych kiedy kilka dni temu, w środku nocy zaatakował policjanta wracającego do domu.

Napastnik niespodziewanie zaczepił go na ulicy, zaczął wyzywać po czym niespodziewanie przeszedł do ataku. Uderzał pięściami w twarz, a gdy policjant przewrócił się kopał po całym ciele i głowie. Na szczęście stróż prawa nie odniósł poza ogólnymi potłuczeniami poważniejszych obrażeń.

Gdy kryminalni dowiedzieli się o zdarzeniu błyskawicznie namierzyli 25-latka i zatrzymali go na terenie Żor. Dwa dni później natomiast, wraz z prokuratorem, wnioskowali o zastosowanie tymczasowego aresztu. Śledczy udowodnili mu także kradzieże telefonu i portfela z dokumentami, których dopuścił się w lipcu ubiegłego roku.

Za popełnione przestępstwa, w tym czyn o charakterze chuligańskim, sąd przychylił się do wniosku śledczych i wysłał 25-latka do aresztu. Za popełnione przestępstwa grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.