Wiadomości z Żor

Chcesz przedłużyć włosy bez szkody dla naturalnych pasm? Sięgnij po bio taśmy!

  • Dodano: 2024-07-08 11:15

Przedłużanie włosów metodą bio taśm to niekwestionowany hit w salonach fryzjerskich. Nic dziwnego. Dzięki nowoczesnej technologii zabieg można wykonać nawet w ciągu godziny, osiągając naturalny efekt bez szkody dla biologicznych pasm. Czym są bio taśmy i jakie są ich najważniejsze zalety? 

Zabieg trwałego przedłużanie i zagęszczanie nie musi obciążać i niszczyć naturalnych pasm. Jeśli jesteś posiadaczką skłonnych do wypadania, osłabionych i łamliwych kosmyków, sięgnij po bio taśmy i ciesz się spektakularną fryzurą bez szkody dla biologicznych włosów.

Czym są bio taśmy?

Bio taśmy to pasma włosów doczepianych umieszczone na cienkiej, elastycznej i niemal niewyczuwalnej taśmie o długości 50 cm. Wyglądają podobnie jak tradycyjne kanapki stosowane w metodzie tape on. Są jednak od nich kilka, a nawet kilkanaście razy lżejsze. W zależności od oczekiwań klientki oraz oczekiwanego efektu stylista może przycinać bio taśmę na dowolnej długości elementy. Dzięki temu może umieścić doczepy w tych obszarach głowy, w których są one najbardziej potrzebne (np. z powodu przerzedzeń).

Jak przebiega zabieg przedłużania włosów na bio taśmy?

Zabieg przedłużania i zagęszczania fryzury przy pomocy bio taśm przebiega podobnie do tego wykonywanego metodą kanapkową. Po (opcjonalnym) przycięciu taśm fryzjer łączy je z biologicznym włosami przy pomocy delikatnego kleju, tworząc strukturę przypominającą kanapkę. Co ważne, z reguły nie trwa on dłużej niż 60 —120 minut, co pozwala znacząco skrócić czas siedzenia na fryzjerskim fotelu.

Najważniejsze zalety przedłużania na bio taśmy

Oto 4 najważniejsze zalety przedłużania włosów metodą bio taśm.

  1. Delikatność. Przedłużanie włosów bez szkody dla biologicznych pasm? Z bio taśmami to możliwe! Ta metoda okaże się strzałem w 10. dla posiadaczek cienkich, zniszczonych i osłabionych kosmyków.
  2. Precyzja. Dzięki możliwości dowolnego przycinania taśm osiągniesz dokładnie taki efekt wizualny, o jakim marzysz.
  3. Trwałość nawet do 20 miesięcy. Jeśli do wykonania zabiegu fryzjer użyje naturalnych doczepów klasy premium, a Ty zadbasz o właściwą pielęgnację przedłużanych włosów, Twoja fryzura będzie wyglądać pięknie i zdrowo nawet przez 20 miesięcy.
  4. Krotki czas trwania zabiegu. Przedłużanie na bio taśmy wyróżnia się nie tylko wyjątkową delikatnością, ale także najkrótszym spośród wszystkich metod czasem trwania zabiegu. Używając bio taśm, doświadczony fryzjer wyczaruje Twoją upragnioną fryzurę nawet w ciągu godziny.

Bio taśmy harmonijnie łączą wszystkie zalety idealnego przedłużania włosów: zapewniają naturalny efekt, nie wymagają spędzenia wielu godzin u fryzjera i co ważne — pozostają bez szkody dla biologicznych pasm.

Źródło: https://besthair.pl/pol_m_WLOSY-Seria-MAGIC_Bio-Tasmy-470.html
 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.