Wiadomości z Żor

Żory: 5 mężczyzn brutalnie pobiło 19-latka z Ukrainy. Policjanci szukają sprawców

  • Dodano: 2019-09-23 11:45

19-letni obywatel Ukrainy został brutalnie pobity przez pięciu sprawców.

Na szczęście na chodniku nieprzytomnego znaleźli go dwaj inni mężczyźni, którzy sprowadzili pomoc.

Od wczoraj przestępców szukają policjanci i apelują o pomoc w ich namierzeniu

Do zdarzenia doszło pomiędzy 21.00 a 22.00 w sobotę, przy ulicy Rybnickiej. Jak wynika z relacji pokrzywdzonego został on zaatakowany przez pięcioosobową grupę młodych mężczyzn. Najpierw jeden z nich zapytał go o obywatelstwo, a kiedy 19-latek potwierdził, że pochodzi z Ukrainy mężczyźni rzucili się na niego.

Sprawcy bili i kopali po ciele 19-latka, nawet wówczas, gdy leżał na ziemi i tracił przytomność. Niestety kiedy się ocknął przestępcy zbiegli z miejsca zdarzenia. Na szczęście pobitego, zakrwawionego nastolatka znaleźli dwaj inni mężczyźni, którzy zadzwonili na numer alarmowy i wezwali pogotowie.

Obywatel Ukrainy został przetransportowany do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy. Na drugi dzień o zdarzeniu powiadomił stróżów prawa.

Policjanci od wczoraj zajmują się sprawą i poszukują sprawców. Zwracają się też z apelem o pomoc do wszystkich osób, które mogą pomóc w namierzeniu napastników. Wszelkie informacje, w tym anonimowe przyjmowane będą osobiście lub pod numerem tel. 32 47 88 281, 32 47 88 337, 32 47 88 200.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.