Wiadomości z Żor

Wykład o odżywianiu w żorskiej bibliotece

  • Dodano: 2022-12-20 08:30, aktualizacja: 2022-12-20 08:42

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach zaprasza na wykład dotyczący odpowiedniego żywienia Nowy rok, nowy Ty! Rozpocznij skuteczną poprawę odżywienia i zdrowia!, poruszający najważniejsze kwestie związane z żywieniem, nawodnieniem, ale i nie tylko. Wykład odbędzie się w sali konferencyjnej 27 grudnia 2022 o godz. 17:00.

Prezentację przedstawi partner programu Z Kartą Taniej Paweł Szymański z Poradni dietetycznej "Zdrowszy Wybór".

Tematy poruszane na spotkaniu:

  • 10 żelaznych zasad zdrowego żywienia
    • Prowadzący przedstawi 10 praktycznych wskazówek Zdrowszego Wyboru dokonywanych każdego dnia. O tym jak w prosty sposób zmienić odżywienie w celu profilaktyki zdrowia oraz uniknąć problemów w postaci otyłości, nadwagi, czy zaburzeń odżywienia.
  • Odpowiednie nawodnienie ma znaczenie
    • W trakcie prezentacji uczestnicy otrzymają informacje o masie ciała człowieka. Wymienione zostają wody, które można nabyć w sklepie oraz różnicę pomiędzy nimi. Przedstawione zostaną proste przepisy na napoje orzeźwiające, i izotoniczne.
  • Tylko dla uczestników będzie możliwość skorzystania ze specjalnej okazji pozwalającej od Nowego Roku rozpocząć zmienianie swoich nawyków żywieniowe, jednocześnie poprawiając swoje zdrowie. Zdrowszy Wybór, Twoim wyborem!

Udział bezpłatny! Obowiązują zapisy w Informacji w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żorach: informacja@mbpzory.pl / tel. 32 43 43 197, 32 43 44 584 lub osobiście.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również