Wiadomości z Żor

Sukces Wesołych Nutek!

  • Dodano: 2021-03-17 08:15, aktualizacja: 2021-03-17 08:29

Pomimo trudnej sytuacji pandemicznej  Wesołe Nutki dalej walczą na festiwalach online i promują nasze miasto na imprezach międzynarodowych.

Tym razem w festiwalu The Islands Worldwide Poland – Germany, Usedom – Wolin startowały solistki i duet taneczny, które doskonale zaprezentowały się na forum międzynarodowym. Solistka Milena Szkup zdobyła II miejsce oraz zaproszenie na festiwal do Tallina – Estonia. Druga solistka Hania Komorowska wytańczyła III miejsce i zdobyła zaproszenie na festiwal do Irlandii.

Duet taneczny Daria Smołka i Wiktoria Pustelny otrzymały II miejsce i zaproszenie na festiwale do Białorusi i Rosji w 2021 – 2022

W festiwalu DIGI FORM – ART Międzyzdroje – Wolin zgłosiło się 625 choreografii z 30 państw. Nutki reprezentowała solistka i duet taneczny w kategorii tańca współczesnego. Solistka Milena Chudy wytańczyła II miejsce oraz zaproszenie na festiwal do Łotwy. Debiutujący duet Natalia Rzeźniczak i Paulina Zubel zdobyły II miejsce. Cała ekipa tancerek otrzymała pamiątkowe plakietki festiwalowe i dyplomy.
Dziękujemy ekipie akustyków z MOK, którzy robią dla nas profesjonalne nagrania, dzięki którym możemy startować na festiwalach online.
Gratulujemy tancerkom i instruktorom Sabinie Dyla – Grad, Monice Małycha, Marii Kożuch oraz Agnieszce i Klaudii Gorasdza.
To dzięki tej grupie instruktorów dzieci i młodzież z zespołu Wesołe Nutki rozwijają i szlifują swoje talenty i mogą robić to, co kochają najbardziej – tańczyć.
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.