Wiadomości z Żor

Muzeum Ognia zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Dziecka

  • Dodano: 2020-06-01 09:15

Żorskie Muzeum Ognia przygotowało dla dzieci wyjątkowe atrakcje z okazji ich święta. W poniedziałek, 1 czerwca każdy maluch, który odwiedzi Muzeum Ognia otrzyma niespodziankę oraz weźmie udział w Rodzinnej Grze z Żorkiem.

Z okazji Dnia Dziecka obniżono także ceny biletów - 1 czerwca w godzinach 10:00-17:00, każdy będzie mógł wejść do muzeum za 12 zł. - Mamy nadzieję, że rodzinna gra będzie ciekawym dodatkiem do atrakcji dostępnych na co dzień. Nasze muzeum znane jest z eksperymentów i doświadczeń, które dzieci mogą przeprowadzić samodzielnie - wyjaśnia Ola Pelaczyk - manager Muzeum Ognia. Interaktywna ekspozycja pozwala m.in. na zagotowanie wody w temperaturze pokojowej, włączenie silnika napędzanego powietrzem i zapalenie znicza olimpijskiego. Podczas jednej wizyty goście mieszają substancje, testują urządzenia i poznają prawa fizyki i chemii. Na gości czeka także ściana ognia - jedyna w Polsce instalacja z płomieni. Dzięki połączeniu nowoczesnych wizualizacji i dodatkowych efektów, każdy zwiedzający może pokonać żywioł!

Goście proszeni są o zachowanie bezpiecznych odległości oraz korzystanie z maseczek. Więcej informacji na www.muzeumognia.zory.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.