9 sierpnia 2025 roku odbędzie się Finał Mistrzostw Polski w jeździe wyczynowej na hulajnodze, w kategorii PARK. Wydarzenie, które z pewnością przyciągnie najlepszych riderów freestyle scootering w kraju, odbędzie się w Żorach na ul. Folwarecka 3.
Harmonogram wydarzenia
- 8:00–9:00 – Rejestracja stacjonarna i rozgrzewka
- 9:00–12:30 – Eliminacje
- 13:00–18:00 – Finały
- 18:30 – Best Trick YEPPA
- 19:00 – Best Trick LOTNIK
- 20:00 – Ceremonia zakończenia i wręczenie nagród
Kategorie wiekowe
Zawody obejmują różne kategorie wiekowe:
- U10
- U12
- U14
- U16
- +16
- OPEN WOMAN
- OPEN MAN
W dniu zawodów odbędzie się również „Last Chance Qualifier”, czyli dodatkowy przejazd 1×45 sekund, który będzie ostatnią szansą na awans do finału. Warto pamiętać, że licencja zawodnicza PZSW jest obowiązkowa, a dla osób niepełnoletnich wymagany będzie dokument zgody rodzica.
Rejestracja
Rejestracja stacjonarna będzie miała miejsce od 8:00 do 9:00 w dniu zawodów. Rejestracja online była dostępna od 20 lipca na platformie JudgeMate, a zawodnicy zakwalifikowani do finału zostaną zapisani automatycznie.