Wiadomości z Żor

Festiwal Żory City Art 2020

  • Dodano: 2020-08-17 08:15, aktualizacja: 2020-08-17 08:28

To będzie zupełnie nowe wydarzenie na kulturalnej mapie naszego miasta! Podczas festiwalu  Żory City Art 2020  będziemy mogli poznać twórczość młodych, utalentowanych artystów z naszego miasta i regionu.

Żory City Art Festival ma na celu promowanie młodych talentów.  

Pragniemy aby nasz festiwal trafił do wszystkich mieszkańców Żor i okolic, więc przygotowaliśmy wiele atrakcji, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Czekają na Was pełne emocji koncerty, relaksująca sesja jogi, a także wystawy młodych artystów: malarzy, fotografików i poetów - mówi pomysłodawca i dyrektor festiwalu Mateusz Łada.

Impreza odbędzie się w sobotę, 29 sierpnia w kilku punktach naszego miasta – na Rynku, w Parku Staromiejskim przy ul. Rybnickiej i w Domu Kultury. Główną atrakcja będą koncerty w Miejskim Ośrodku Kultury. Najpierw o godz. 19:00 usłyszymy solidną dawkę dobrego rocka w wykonaniu grupy GraVity Off – zwycięzców tegorocznego Antyfestu Antyradia. Następnie o godz. 20:00 na scenie pojawią się nietuzinkowi artyści, prezentujący mieszankę etniczno-elektronicznych brzmieć czyli KYÖKU x ESSEX.

Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach oraz na fanpage’u Żory City Art 2020 na portalu Facebooku.

Patronat nad wydarzeniem objął Waldemar Socha, Prezydent Miasta Żory.

Festiwal Żory City Art 2020

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.