Wiadomości z Żor

Eko-Jarmark już w sobotę w Twinpigs!

  • Dodano: 2019-12-11 11:15

Boże Narodzenie tuż tuż, a w sklepach aż roi się od świątecznych upominków.

Jednak to na świątecznych jarmarkach możemy poczuć prawdziwą świąteczną atmosferę, a przy okazji znaleźć coś wyjątkowego dla siebie lub bliskich. Fani ekologicznych produktów powinni w najbliższą sobotę wybrać się do Amerykańkiego Parku Rozrywki Twinpigs, gdzie odbędzie się Świąteczny Eko-Jarmark.

Już w sobotę, 14 grudnia po raz pierwszy w Żorach odbędzie się  Świąteczny Eko-Jarmark, organizowany przez Fundację Na Zielonym, promującą zdrowy tryb życia. Fundacja poprzez swoje działania wspiera lokalnych rolników oraz małych wytwórców żywności, produkowanej tradycyjnymi i ekologicznymi metodami. Zakupy będzie można zrobić w godzinach 11:00 - 16:00 w restauracji Texas, zlokalizowanej przy ul. Katowickiej 24 w Żorach, przy Amerykańskim Parku Rozrywki Twinpigs.

Podczas Eko-Jarmarku nie zabraknie pysznego, zdrowego i ekologicznego jedzenia, naturalnych kosmetyków, a także wyrobów rękodzielniczych, pochodzących od lokalnych twórców. Ponadto przewidziano świąteczne warsztaty dla dzieci w duchu „Eko” i „zero waste” z Przedszkolem „Blisko Dziecka i Natury”, a także warsztaty z Miejską Biblioteką Publiczną w Żorach. Na miejscu będzie można również wymienić się książkami! Każdy znajdzie coś dla siebie!

Eko-Jarmark już w sobotę w Twinpigs!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.