Wiadomości z Żor

Czwarty Przystanek Żory za nami! ZDJĘCIA

 • Dodano: 2019-08-12 08:00, aktualizacja: 2019-08-12 08:33

W ten weekend Przystanek Żory zebrał oszałamiającą publiczność, a w naszym mieście rządził rock'and'roll. Zobaczcie naszą fotorelację.

Kolejna edycja Przystanku Żory za nami. Na scenie w Parku Cegielnia pojawili się m.in. Dream Atlas, Sick Nest, Bajzel, Alcoholica, Transgresja, Jelonek, a także Acid Drinkers. Z kolei między koncertami rządziła Eksplozja kolorów, która ściągnęła na imprezę również tych najmłodszych.

„DZIĘKUJEMY WAM ZA DWA NIEMOŻLIWIE, NIESAMOWICIE REWELACYJNE DNIąź️ To dzięki WAM chcemy się dalej bawić w organizację tego festiwalu, to WY napędzacie te muzyczne tryby proponując zespoły, które chcecie zobaczyć lub na które głosujecie. WAM należą się brawa za to, że wspieracie naszą grupkę organizatorów i całe przedsięwzięcie, bo jak wiecie- to już nie przelewki, to już czwarta edycja! ???? poprzeczka postawiona jeszcze wyżej i obiecujemy Wam z całego serca, że za rok również nie zawiedziemy!” - dziękują organizatorzy imprezy.

W tym roku festiwal przyciągnął tłumy z całego regionu, a czwarty Przystanek Żory zapisze się w historii jako kolorowe, głośne święto mocnego brzmienia i zabawy.

Komentarze (3)    dodaj »

 • Stara Baba z Żor

  Ogarnijcie się ludzie, bo wychodzi na to że że przez cały rok nic nie robicie z i nagle gdy miasto ma możliwość zrobienia coś dla ludzi, wy macie ból [...]y, bo akurat nie jest to wasz typ zabawy. Polecam wtedy iść na grzyby do lasu. Przez 2 dni festiwal zrobił więcej dla młodych ludzi (którzy i tak w tym mieście emerytów nie specjalnie mają co robić), a nawet rodzin z dziećmi i promocji miasta więcej, niż wy od samego początku mieszkania w Żorach, bo nie należy tylko patrzeć na to że to mi było źle i banda decydentów pijana bawiła się słuchając szatańskiej muzyki, tylko bardziej w perspektywie jakie są korzyści z tego wszystkiego. Kolega wyżej bardzo dobrze wszystko również wyjaśnił.

 • Red

  Za rok spodziewajcie się oficjalnego protestu. Przeklinanie ze sceny. Dlaczego Policja i prokuratura nic z tym nie robi ? Hałas taki że w okolicznych domach nie słychać co się do siebie mówi. Pękające ściany w bloku - od podbitego basu i wibracji.Bedziemy zbierać podpisy pod zakazem organizacji takich głośnych imprez na Cegielni. To miał być park a nie miejsce koncertów. Mieszkańcy 5 i 6 na ksiecia mają dosyć. Nie możemy z powodu hałasu korzystać ze swoich nieruchomości. Myślimy nad pozwem o odszkodowania za hałas. I tyle. Przyszła edycja ma stanowcze nie mieszkańców pobliskich bloków. Nie mamy nic przeciwko festiwalowi ale hałas przeszkadza nam funkcjonować .

 • Szatanizmus Hipokrytus

  To teraz spójrz na to z drugiej strony. Raz w roku, dwa dni. Kilka godzin łącznie. Nie tak daleko trzeba szukać innego przykładu. Ulica Boryńska, "Cluby". Jeśli mieszkasz w którejś ze środkowych klatek to może masz spokój, ale CO WEEKEND od WIĘCEJ NIŻ ROKU przez CAŁĄ NOC jakiś niedorobiony specjalista DJ drze się na całe osiedle zza konsolety przy otwartych na oścież drzwiach, do tego łubudub do piątej nad ranem. To Wam jaśnie Państwu nie przeszkadza? To kolejny przykład - po imprezach grupki ludzików wałęsających się po osiedlu i drących się ile można - to też nie przeszkadza? Uszkodzone samochody (m.in. mój), śmieci, butelki - to też wam nie przeszkadza? Bary w których do późnych godzin wieczornych upici ludzie się wydzierają - to też nie przeszkadza? Powiedz ile incydentów było po tym całym PŻ? Ja nie zauważyłem nic oprócz śmietnika na Cegielni który uprzątnięto dość sprawnie. Takie coś dzieje się wam cały czas przed nosem, regularnie, ale przyczepić się do imprezy na której masa ludzi świetnie się bawi to się nazywa hipokryzja...

  • Szatanizmus Hipokrytus
   2019-08-13 12:19
  • Ocena:
  • odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.