Wiadomości z Żor

39-letni awanturnik szarpał za mundur, odpychał stróża prawa i podrapał go po twarzy

  • Dodano: 2019-11-20 11:45

39-letni mieszkaniec Żor odpowie za atak na policjanta.

Podczas wczorajszej interwencji nie wykonywał jego poleceń, a potem przeszedł do rękoczynów. Nie dość, że szarpał za mundur i odpychał stróża prawa to jeszcze podrapał go po twarzy.

W poniedziałek po godzinie 19.00 patrol policji został wysłany na interwencję domową

Powodem było agresywne zachowanie partnera 36-latki, który pod wpływem alkoholu wszczął w mieszkaniu awanturę. Choć mężczyzna odmówił badania na alkomacie jego zachowanie, woń alkoholu i brak samokontroli wyraźnie wskazywały na to, że jest mocno pijany.

Kiedy w drzwiach pojawili się policjanci mężczyzna nadal był agresywny, wulgarny i arogancki. Za nic w świecie nie chciał opuścić mieszkania choć prosiła go o to partnerka i mundurowi. Upierając się, że "nigdzie nie pójdzie" i nie wykonując poleceń interweniujących w pewnym momencie 39-latek rzucił się na policjanta.

Mężczyzna szarpał go za mundur, odpychał, a na koniec podrapał po twarzy. Co zastanawiające również jego partnerka, prosząca uprzednio o pomoc, także utrudniała stróżom prawa ich czynności.

39-latek został zatrzymany do wytrzeźwienia i wkrótce usłyszy zarzuty. Odpowie m.in. za naruszenie nietykalności interweniującego stróża prawa.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również