Wiadomości z Żor

39-letni awanturnik szarpał za mundur, odpychał stróża prawa i podrapał go po twarzy

  • Dodano: 2019-11-20 11:45

39-letni mieszkaniec Żor odpowie za atak na policjanta.

Podczas wczorajszej interwencji nie wykonywał jego poleceń, a potem przeszedł do rękoczynów. Nie dość, że szarpał za mundur i odpychał stróża prawa to jeszcze podrapał go po twarzy.

W poniedziałek po godzinie 19.00 patrol policji został wysłany na interwencję domową

Powodem było agresywne zachowanie partnera 36-latki, który pod wpływem alkoholu wszczął w mieszkaniu awanturę. Choć mężczyzna odmówił badania na alkomacie jego zachowanie, woń alkoholu i brak samokontroli wyraźnie wskazywały na to, że jest mocno pijany.

Kiedy w drzwiach pojawili się policjanci mężczyzna nadal był agresywny, wulgarny i arogancki. Za nic w świecie nie chciał opuścić mieszkania choć prosiła go o to partnerka i mundurowi. Upierając się, że "nigdzie nie pójdzie" i nie wykonując poleceń interweniujących w pewnym momencie 39-latek rzucił się na policjanta.

Mężczyzna szarpał go za mundur, odpychał, a na koniec podrapał po twarzy. Co zastanawiające również jego partnerka, prosząca uprzednio o pomoc, także utrudniała stróżom prawa ich czynności.

39-latek został zatrzymany do wytrzeźwienia i wkrótce usłyszy zarzuty. Odpowie m.in. za naruszenie nietykalności interweniującego stróża prawa.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.