Wiadomości z Żor

Texas dowozi jedzenie do domu

  • Dodano: 2020-04-15 06:45, aktualizacja: 2020-04-16 10:57

Domowe pierogi, chrupiące placki ziemniaczane i świeże ciasta - to tylko część nowego menu Texasu. Żorska restauracja wystartowała z ofertą jedzenia z dowozem do domu. Przez telefon można teraz zamówić zupy, dania główne, desery i zestawy w promocyjnych cenach.

To wyjątkowo trudny czas dla restauracji w całym kraju. Rządowy zakaz serwowania dań w lokalu sprawił, że wiele z nich zawiesiło swoją działalność. Zespół Restauracji Texas postanowił jednak podjąć wyzwanie i znaleźć sposób na funkcjonowanie w nowych warunkach. - Za nami sporo pracy, ale udało się: przeorganizowaliśmy kuchnię, stworzyliśmy nowe menu i znowu działamy - wyjaśnia Anna Wolny managerka Restauracji Texas.

W ofercie znajdują się domowe obiady: pierogi, placki ziemniaczane z sosami, kotlet schabowy i pierś z kurczaka. Danie główne można zamówić także w zestawie z zupą dnia za 17 zł. Do menu trafiła również propozycja lunchowa: sałatka z kurczakiem i zupa za 12 zł. Nowością Restauracji Texas są Słodkie Box-y, czyli zestawy składające się z dwóch ciast i dwóch deserów. Pudełko pełne słodyczy można zamówić w cenie 29 zł.

Zestawy obiadowe serwowane są od czwartku do niedzieli (wyjątkowo także w Lany Poniedziałek) w godzinach od 12:00 do 18:00. Zamówienia można składać przez cały tydzień pod numerem telefonu 533 325 661. Dowóz na terenie Żor jest bezpłatny, przy zamówieniach powyżej 29 złotych. Dania można odebrać także w lokalu, przy ul. Katowickiej 24 w Żorach.

Menu i szczegółowe informacje dotyczące dowozu dostępne są na Facebooku restauracji: www.facebook.com/restauracjaTEXAS.

Restauracja pomaga podopiecznym Domu Dziecka


Zespół Restauracji Texas sprawił niespodziankę dzieciakom. Do Domu Dziecka w Rybniku przywieźli: 150 lodów na patyku, 100 słodkich muffinek i 50 kremowych deserów. Do słodkich upominków dodali soki, napoje, parkowe gadżety i bilet wstępu do Twinpigs dla wszystkich podopiecznych ośrodka i ich opiekunów. - Nowe obostrzenia związane z epidemią to olbrzymie wyzwanie dla placówek takich jak Dom Dziecka w Rybniku. Wychowawcy z dnia na dzień stali się nauczycielami dla ponad 40 dzieci w różnym wieku! A do tego obowiązuje jeszcze zakaz wychodzenia z ośrodka bez osoby dorosłej - wylicza Arkadiusz Tomaszewski, prezes spółki zarządzającej Twinpigs i Restauracją Texas. - Dlatego wpadliśmy na pomysł, aby przygotować dla dzieci i opiekunów słodką niespodziankę. Mamy nadzieję, że świąteczny upominek sprawi, że chociaż na chwilę zapomną o trudach obecnej sytuacji - dodaje prezes Tomaszewski.

10 kwietnia odbyło przekazanie paczek przez pracowników Twinpigs i Restauracji Texas. Zaproszenie do Twinpigs wręczyła parkowa maskotka. Ze względów bezpieczeństwa świnka nie spotkała się z dziećmi, ale obiecała wspólną zabawę, kiedy miasteczko ponownie zostanie otwarte.

Texas dowozi jedzenie do domu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.