Wiadomości z Żor

Poszukiwanie idealnej spacerówki dla malucha

  • Dodano: 2018-08-27 08:15, aktualizacja: 2018-08-27 08:18

Rodzice, którzy mają już większe dziecko, wiedzą, że im dziecko jest większe potrzebuje coraz więcej uwagi, niż wtedy, gdy było małym i nieświadomym noworodkiem. Oprócz zainteresowania rodziców potrzebuje także wciąż nowej wyprawki materialnej, ponieważ wciąż rośnie.

Gdy dziecko ukończy pół roku i zaczyna próbować siadać, potrzebuje także nowego wózka – wózka spacerowego. Obecnie można kupić wszelkiego rodzaju wózki spacerowe, które posiadają najróżniejsze (oprócz tych podstawowych) innowacyjne funkcje. Wszystko zależy od decyzji, którą podejmą rodzice w kwestii przeznaczenia środków materialnych na zakup wózka spacerowego.

Wózek Mutsy Nexo jest wyjątkowo ładnie prezentującym się wózkiem, jest atrakcyjny i nowoczesnych, przypadnie do gustu rodzicom ceniącym styl i elegancję. Wózek ten posiada wygodne piankowe obrotowe koła, które pozytywnie wpływają na sterowanie wózkiem. Dzięki temu wózek nie zacina się, wygodnie się podbija za krawężnik i można nim sterować nawet jedną ręką. Jest niezwykle lekki i poręczny, dzięki aluminiowemu stelażowi oraz piankowym kołom, które dodatkowo można blokować do jazdy na wprost. Mutsy Nexo składa się do kompaktowych rozmiarów, bez problemu zmieści się on za szafą, pod łóżkiem czy po prostu w samochodzie tym bardziej, że istnieje również opcja zdejmowania kół. Nadaje się również do przenoszenia, wystarczy chwycić za złożoną ramę i położyć gdzie się tylko chce.

Zaletą wózka Mutsy Nexo jest regulowana rączka wózka, która jest teleskopowa, dzięki temu każda osoba wysoka i niska może dopasować pod kątem prostym wysokość rączki do własnego wzrostu. Dodatkowym ułatwieniem w wózku Nexo jest to, że posiada ułatwienie jakim jest odpinana barierka, dzięki niej można w prosty sposób wsadzić dziecko do wózka i go wysadzić. Jest to wózek, w który można wpiąć fotelik samochodowy i co jest dużym udogodnieniem dla obu stron dziecka i rodzica. Wózek Nexo posiada otwarty kosz na zakupy niezwykle pojemny idealny na większe zakupy. Tapicerka wózka nadaje się do zdejmowania oraz czyszczenia.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Yataman

    Arcyważna reklama dla Żor, ile na niej miasto zarobilo... Może starczy na sfinansowanie jakiegoś dziennikarza który napisze coś wartego uwagi.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.