Wiadomości z Żor

Jedzenie i zakupy z dostawą do biura czy domu, także w Żorach - wszystko dzięki Glovo!

  • Dodano: 2022-04-20 13:00, aktualizacja: 2022-04-27 10:13

Glovo rozszerza swoją działalność o kolejne miasta.

Od niedawna nową mapę tworzą także Żory, których mieszkańcy mogą składać zamówienia zarówno z lokalnych restauracji jak i sieci McDonald’s z dostawą wprost pod drzwi. Glovo dzieli się z nowymi użytkownikami specjalnym kodem zniżkowym. 

Polacy pokochali e-zakupy i zamawianie dań z restauracji

Do grona polskich miast partnerskich Glovo dołączyły Żory. Mieszkańcy mają możliwość skorzystania z dostaw z lokalnych restauracji, takich jak Gryfna Lama i U Wąsa Pizza, a także sieci restauracji McDonald’s. Wszystko to za pomocą jednego kliknięcia. Zamówienia będą dostarczone w pełni bezpieczny sposób dzięki dostawie bezkontaktowej w maksymalnie 45 minut od momentu złożenia zamówienia. Glovo dzieli się także z nowymi użytkownikami specjalnym kodem CZASNAZORY, który uprawnia nowych użytkowników aplikacji do 20 złotych zniżki, przy zamówieniu na kwotę minimum 35 złotych. 

Warto wspomnieć, że Glovo połączyło siły z ogólnopolską siecią sklepów Biedronka, aby ułatwić zamawianie i przyspieszyć transport produktów na zbiórki dla Ukrainy. W aplikacji dostępna jest dedykowana zakładka, umożliwiająca zakupienie zestawów produktów stworzonych przez zespół Biedronki w porozumieniu z organizacją Banki Żywności, które kurierzy dostarczą bezpośrednio do lokalnych punktów pomocy. 

Miejscy kurierzy Glovo dostarczają zakupy i zamówienia z restauracji w każdy dzień tygodnia, w tym także w niedziele niehandlowe. Zamówienie ulubionych dań czy kanapek w McDonald’s to idealny pomysł nie tylko na lunch czy przekąskę, ale także wieczór z przyjaciółmi. Brzmi kusząco, prawda? 
 

Jedzenie i zakupy z dostawą do biura czy domu, także w Żorach - wszystko dzięki Glovo!

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.