Wiadomości z Żor

Jak przewieźć motocykl?

  • Dodano: 2018-03-19 07:00, aktualizacja: 2018-03-15 12:45

Jeśli lubisz jazdę na dwóch kółkach, to pewnie często kupujesz i sprzedajesz części do motocykla. A może nawet zdarzyło Ci się sprowadzić motocykl z zagranicy? Czy transport motocykla nie sprawiał żadnych problemów?

Jeśli nie chcesz męczyć się z przewozem samodzielnie i jednocześnie uniknąć ryzyka jakiegoś uszkodzenia, to zleć transport motocykla wyspecjalizowanej firmie transportowej. Doskonałą ofertę przewozów przygotowała giełda transportowa https://gielda.furgonetka.pl/.

Korzystanie z serwisu Furgonetka Giełda jest banalnie proste. Wystarczy tylko zarejestrować się w serwisie na podanej wyżej stronie i wystawić swoje ogłoszenie. W ogłoszeniu możesz opisać jaki motocykl masz do przewiezienia i gdzie chcesz go dostarczyć. Nasza giełda transportowa krajowa i międzynarodowa to doskonałe miejsce dla każdego, kto chce szybko i bezpiecznie dostarczyć swój motocykl we wskazane miejsce. W ogłoszeniu możesz wstawić także zdjęcia przewożonego motocykla oraz ustalić budżet, jaki masz na realizację tego zlecenia. Firmy transportowe będą się do Ciebie same zgłaszać, a Ty spośród wszystkich ofert możesz wybrać tę najlepszą. Później wystarczy już tylko skontaktować się z wybranym przewoźnikiem i ustalić szczegóły. Rejestracja na stronie Furgonetka Giełda oraz dodanie ogłoszenia są całkiem darmowe – płacisz jedynie za transport motocykli, ale i tu mamy dobrą wiadomość. Firmy przewozowe konkurują między sobą cenami, a dzięki temu możesz zlecić przewóz rzeczy nawet do 60% taniej niż wtedy, gdy zdecydujesz się znaleźć firmę transportową samodzielnie.

Kiedy ustalisz już wszystkie formalności, kierowca z firmy przewozowej przyjedzie pod Twoje drzwi ze specjalną klatką, w której przewozi się motocykle. Mało tego – motocykl może dotrzeć we wskazane miejsce nawet w 24 godziny, więc oszczędzisz dzięki temu mnóstwo czasu. Możesz zlecić transport motocykla nie tylko w kraju, ale też na terenie Europy. Każda oferta wyceniana jest zawsze indywidualnie.

Chcesz przetransportować motocykl albo inny niestandardowy, duży ładunek? Dodaj bezpłatne ogłoszenia w serwisie https://gielda.furgonetka.pl/ i przekonaj się, jakie to proste.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.