Wiadomości z Żor

Czy istnieje sposób, aby szybciej schudnąć i szybciej osiągnąć widoczne rezultaty ćwiczeń?

  • Dodano: 2023-09-07 11:15

Czas jest na wagę złota.

Budując swoją sylwetkę potrzebujemy poświęcić sporo wysiłku. Jest to masa wyrzeczeń oraz poświęceń. Tuż po zakończeniu pracy staramy się złapać torbę, spakować potrzebne rzeczy i pędzić na ulubioną siłownię. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Czas na przygotowanie posiłków jest niezbędnym elementem , którego nie powinniśmy pomijać. Jest to idealne środowisko dla nowych wymówek. Często również dla zaoszczędzenia czasu wybieramy niezdrowe fast-foody. Ale nasze żywienie nie powinno na tym cierpieć. W końcu jest to nasze paliwo, które na co dzień nas napędza i daje siłę na wszystkie potrzebne czynności.

Dobry plan treningowy?

Dobry plan jest oczywiście niezbędny. Ale to nie wszystko. Rezultaty nie są widoczne tylko po ułożeniu dobrego planu. Żywienie jest tutaj jednak kluczowe. Tylko chodząc na regularne treningi jesteśmy w stanie cokolwiek osiągnąć, ale bez odpowiedniej diety dobry trening nie jest zbyt efektywny.

Najważniejsza zatem dieta - ale jaka? Skoro brak nam czasu i chcemy go jak najbardziej zaoszczędzić, a przy tym pozostać zdrowo odżywieni- powinniśmy szukać diety pudełkowej. Dieta pudełkowa w tych czasach to coś zbawiennego dla wielu profesjonalnych sportowców? Otóż nie. Na tą chwilę jest ona dostępna też dla zwykłych amatorów.

Często od razu odrzucamy myśli o zamawianiu gotowego jedzenia, ponieważ wydaje nam się , że nie jest to dla nas. Powodów może być mnóstwo- od obaw, że nie będzie nam smakowało aż po brak środków na taką inwestycję. Pamiętajmy jednak, że inwestowanie w siebie to najlepsza rzecz jaką możemy zrobić.

Podsumowując średnie wydatki miesięczne na jedzenie, energię zużywaną do przygotowania posiłku oraz wcześniej już wspominany czas, może okazać się, że jest to równowartość opłacenia miesięcznej subskrypcji za fit catering, a nawet mimo obecnej inflacji możliwe, że zostanie nawet na opłacenie karnetu na siłownię.

Dużym plusem dla nas i środowiska jest też zaoszczędzenie przy tym marnowania składników potrzebnych do przygotowania posiłków. Niestety często coś zostaje, przeterminuje się bądź też zepsuje. Musimy to w takim wypadku po prostu wyrzucić. Przy diecie pudełkowej nie ma takiego zagrożenia że coś się zmarnuje. Zamawiamy dokładną ilość potrzebną na jeden posiłek. Nie mniej, nie więcej.

Jak to wygląda?

Catering dietetyczny Żory jest bardzo dobrze zorganizowany. Mogę wypowiedzieć się na podstawie firmy FitnessCatering. Praktycznie nie musimy się o nic martwić sami. Najtrudniejsze zadanie jakie pozostawia nam fit catering to wybór naszego menu, co finalnie jest dużym plusem.

Po wyborze i złożeniu zamówienia zostanie ono do nas dostarczane pod drzwi na wybrany adres codziennie. Bogate menu , które oferuje również posiłki wege jest dostępne na bieżąco i możemy w nim wybierać i zmieniać wedle uznania.

Dieta dla wszystkich w Żorach

Dietę pudełkową szczególnie poleca się , jeśli mamy problem z niedoborem wartości odżywczych w organizmie. Wszystkie posiłki są świeże i z pełnowartościowych składników. Jest to niezbędne przy wymagających treningach, jak i w utrzymaniu zdrowego trybu życia. Osoby, które mają problemy trawienne czy też nietolerancję na niektóre alergeny mogą odetchnąć od szukania posiłków, na które mogą sobie pozwolić. Profesjonalni dietetycy zrobią to za nich, ponieważ diety są układane indywidualnie dla każdego.Świetnie sprawdzają się również jako posiłek na dłuższe wycieczki na szlakach górskich. Jest to naprawdę bardzo wygodna opcja. Wszystko jest zapakowane i gotowe do spożycia. Nawet jeśli w pracy mamy dzień pełen zajęć, to jestem pewny że znajdziemy chwilę na posiłek. Wystarczy chwila, bo przecież nie musimy go już przygotowywać.

Osobiście widzę sporą poprawę w kondycji mojej jak i mojego życia. Więcej czasu dla bliskich pomimo wyznaczenia sobie regularnych treningów. Spotkania ze znajomymi już nie są przesuwane w czasie.

Wygodą , którą dodatkowo oferuje FitnessCatering jest możliwość płatności poprzez usługę PayPo, dzięki której możemy już teraz cieszyć się z plusów diety pudełkowej, a płatność uregulować dopiero za miesiąc. Również zasięg dostaw jest bardzo obszerny, co również nie ogranicza dostępu do usługi dla wielu osób. Można ją zatem spokojnie polecać bliskim mieszkającym w innej części Polski.

Dla osób, które tak jak ja chciałyby najpierw spróbować, ale nie zakładać od razu miesięcznego planu świetnym rozwiązaniem jest możliwość złożenia jednorazowego próbnego zamówienia. Możemy zatem zaspokoić ciekawość bez ponoszenia od razu dużych kosztów. Do tego program lojalnościowy oferuje nam uprawnienia do zniżek w trakcie trwania subskrypcji. Sama spora ilość promocji sprawia, że dieta pudełkowa staje sie bardzo opłacalnym i godnym rozważenia pomysłem pod wzgledem wydatków na artykuły spożywcze.

Mała zmiana, ale duży efekt

Podsumowując jest to bardzo polecane rozwiązanie, które przynosi nam mnóstwo pozytywów w życiu i je oczywiście bardzo ułatwia. Dzieki temu jesteśmy w stanie w końcu zdobyć wymarzoną sylwetkę , ale i zdrowie potrzebne do działania. Jest też mnóstwo pytań, na które mogą odpowiedzieć eksperci w dziedzinie diet. Dlatego polecam odwiedzić stronę https://fitnesscatering.com.pl/ po dodatkowe i konkretne informacje.

Justyna DudekJustyna Dudek
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.