Wiadomości z Żor

Zrób zakupy bezpośrednio od rolnika przy miejskim targowisku

  • Dodano: 2022-07-21 08:00, aktualizacja: 2022-07-21 08:13

Od 15 lipca na terenie parkingu, zlokalizowanego tuż za targowiskiem miejskim w Żorach przy ul. Folwareckiej, rolnicy i ich domownicy mogą bezpośrednio sprzedawać wytworzone przez siebie produkty rolne i spożywcze.

Handel  produktami rolnymi i spożywczymi  oraz wyrobami rękodzieła wytworzonymi w gospodarstwach rolnych prowadzony jest bezpośrednio przez rolników i ich domowników w każdy piątek i sobotę.

To doskonała okazja, by kupić świeże owoce, warzywa czy naturalne przetwory i mieć pewność, że pochodzą z naszej najbliższej okolicy. W ten sposób dostajemy doskonałe produkty, a jednocześnie wspieramy lokalnych rolników – podkreśla Adrian Lubszczyk, naczelnik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Żory.

W związku z wprowadzonymi zmianami, zwracamy się do mieszkańców z prośbą, aby przyjeżdżając na zakupy na targowisko przy ul. Folwareckiej nie zajmowali wyznaczonych miejsc parkingowych. Są one oznaczone tabliczkami i w piątki oraz soboty  zarezerwowane są wyłącznie dla rolników w celu prowadzenia handlu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również