Wiadomości z Żor

Żory: Tak będzie wyglądać Galeria Wiślanka! 

  • Dodano: 2019-03-21 05:15, aktualizacja: 2019-03-21 05:18

Firma Prospect Studio przedstawiła projekt wnętrz przyszłej Galerii Wiślanka. Planowany termin otwarcia centrum handlowego to I kwartał 2020 roku.

Prospect Studio zaprezentowało wizualizacje wnętrz planowanej w Żorach Galerii Wiślanka. Firma podjęła w tym zakresie współpracę z Joanną Jonas. Otwarcie centrum planuje się na początek 2020 roku. Poziom komercjalizacji obiektu wynosi ponad 70 procent. Za komercjalizację odpowiada Mallson Polska, a głównym inwestorem jest jastrzębska spółka Błysk Investment Group Sp. z o.o.

Galeria Wiślanka stworzona zostanie z myślą o najmłodszych. Oprócz strefy rozrywkowej z kinem, planowany jest również profesjonalny plac zabaw dla dzieci oraz strefa fitness. Rodziny będą mogły skorzystać z oferty zakupowej dla dzieci, wygodnego parkingu, stref wypoczynku, a także oferty gastronomicznej – mówi Teresa Jonas, Prezes Zarządu spółki Wiślanka S.A.

Jak już informowaliśmy, w październiku wyczekiwane przez mieszkańców Żor centrum handlowe otrzymało pozwolenie na budowę. Na blisko 20 tys. m2 powierzchni najmu ma znaleźć się 80 sklepów (m.in. Ryłko, Greenpoint, Triumph, Vistula, Wólczanka, Diverse czy concept store sieci Lidl) i punktów usługowych, a także jedyne w mieście nowoczesne, wielosalowe kino Helios.

Galeria Wiślanka ma powstać przy głównym skrzyżowaniu DW nr 935 i DK nr 81. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajduje się centrum Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz restauracje McDonald’s i KFC.

Komentarze (2)    dodaj »

  • real

    Niewątpliwie ;konieczne jest podziemne przejście przez skrzyżowanie

  • ank z Żor

    Szanowni projektanci i decydenci market będzie za główną drogą ,przejście przez bardzo ruchliwe skrzyżowanie na jednym poziomie jak do każdego tego typu sklepu w całej Polsce,czy tojest mądre,a zachwalanie że dla dzieci?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również