Wiadomości z Żor

Żorska Scena Tańca - za nami zimowe warsztaty nutek! [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2023-02-01 09:30

Towarzystwo Ballo wraz z MOK było organizatorem zimowych warsztatów tanecznych dla zespołu Wesołe Nutki pod hasłem "Żorska Scena Tańca" w dniach od 16 do 20.01.2023 r.

Zimowe warsztaty taneczne

Podczas warsztatów Nutki doskonaliły i poznawały nowe elementy techniki tańca współczesnego z Moniką Małychą . Wraz z instruktorem Karoliną Krzysztofczyk Nutki poznały podstawowe elementy tańca latino, które są zupełną nowością dla młodych tancerek. Oprócz tańca Nutki miały również czas na wycieczkę do śląskiego Planetarium, gdzie wraz z przewodnikiem zwiedziły stałą ekspozycję z geofizyki. Dzieci poznały zjawiska związane z sejsmologią i meteorologią. Nutki odwiedziły Studio Działań Artystycznych w MOK i uczestniczyły w zajęciach plastycznych, tworząc laleczki z włóczki. Ostatnim akcentem tanecznych ferii były warsztaty z tańca jazzowego. Przeprowadziła je, trener i choreograf Patrycja Krawczyk, która na co dzień pracuje w Studio Tańca Vivero w Rybniku.

W czasie ferii tanecznych dzieci miały zapewnione wyżywienie, które sfinansowali rodzice, za co serdecznie dziękujemy. Na bieżąco można było oglądać relacje z każdego dnia ferii, które prowadziła p. Ewelina Malicka. Były to bardzo pracowite ferie Nutek, które aktualnie przygotowują się do 20-lecia Towarzystwa Ballo.

Na zakończenie warsztatów wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

- Dziękujemy Towarzystwu Ballo, MOK, rodzicom, dzieciom i instruktorom M. Kożuch, M. Małycha, P. Krawczyk, K. Krzysztofczyk, D. Smołce, W. Pustelny za wspaniałe ferie taneczne - przekazują Wesołe Nutki.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również