Wiadomości z Żor

Złodziej markowej odzieży złapany na gorącym uczynku!

  • Dodano: 2020-10-07 07:30, aktualizacja: 2020-10-07 07:47

29-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju odpowie za kradzież markowej odzieży na terenie Żor.

Przedwczoraj został przyłapany na gorącym uczynku przez personel sklepu sportowego, gdy próbował z niego wyjść nie płacąc za towar. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, której dopuścił się w warunkach powrotu do przestępstwa.

Przedwczoraj przed południem policjanci zostali poproszeni o interwencję w jednym z popularnych sklepów sportowych, gdzie personel sklepu przyłapał na gorącym uczynku kradzieży klienta. Jak się okazało sprawca najpierw wszedł z kilkoma sztukami odzieży do przymierzalni, jednak, gdy został poproszony o oddanie ich do rąk sprzedawcy zabrakło kilku sztuk.

Łupem ubrania

Brakujące bluzy i koszulę, warte blisko 600 złotych 29-latek ukrył w plecaku lecz niestety jego plan opuszczenia sklepu bez płacenia za odzież nie powiódł się. Czujni sprzedawcy zauważyli podstęp i powstrzymali mężczyznę, a następnie wezwali mundurowych

29-latek został zatrzymany i jeszcze przedwczoraj usłyszał zarzuty. Sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że kradzieży dopuścił się w warunkach tzw. recydywy, czyli powrotu do przestępstwa.  

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również