Wiadomości z Żor

Wpadł na kradzieży zabawek i perfum. Odpowie za dokonanie kilku kradzieży

  • Dodano: 2022-12-21 13:30

Mundurowi otrzymali wezwanie do kradzieży w jednym ze sklepów wielobranżowych przy Alei Zjednoczonej Europy. Choć tym razem łączna kwota skradzionych przedmiotów nie była wysoka, to policjanci rozpoznali w mężczyźnie złodzieja kasetki z pieniędzmi sprzed kilku dni. Za swoje czyny odpowie przed sądem, grozi mu teraz nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymany 32-latek okazał się być sprawcą kilku kradzieży

W poniedziałek około godziny 7:30 policjanci otrzymali zgłoszenie, iż w jednym ze sklepów wielobranżowych doszło do kradzieży, a sprawca został ujęty przez ochronę. Na miejscu policjanci ustalili, iż mężczyzna ten z półki sklepowej zabrał zabawkowe samochody oraz kosmetyki, a następnie próbował opuścić sklep. To jednak nie wszystko...

W sklepowym złodzieju mundurowi rozpoznali sprawcę kradzieży metalowej kasetki z zawartością około 1200 złotych, która miała miejsce dzień wcześniej przy ulicy Męczenników Oświęcimskich. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, iż zatrzymany przez stróżów prawa 32-letni żorzanin, z kradzieży uczynił sobie stałe zajęcie.

Za przestępstwo kradzieży grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również