Wiadomości z Żor

Wpadł kolejny poszukiwany. To już piąta osoba w tym tygodniu

  • Dodano: 2020-03-06 10:30

Policyjne kontrole w miejscach gdzie dochodzi do zagrożeń bezpieczeństwa to jedne z działań podejmowanych przez dzielnicowych oraz policjantów ogniwa patrolowo-interwencyjnego.

Na osiedlu Sikorskiego podczas realizacji takiego zadania mundurowi ujawnili nie tylko wykroczenie, ale i osobę poszukiwaną. Wcześniej mieszkańcy osiedla, a także użytkownicy Krajowej Mapy Zagożeń Bezpieczeństwa informowali, że w tym miejscu dochodzi do grupowania się osób spożywających alkohol.

Wczoraj ok. 16.00 policjanci patrolujący osiedle Sikorskiego zauważyli, że przy ulicy Bankowej osoby spożywają alkohol w miejscu niedozwolonym. Pojawili się tam z uwagi na to, że wcześniej mieszkańcy skarżyli się dzielnicowemu, że właśnie w tym miejscu dochodzi do takich incydentów. Dzielnicowy walkę z problemem potraktował jako zadanie priorytetowe i objął ulicę Bankową kontrolą. Podobne zadania zostały zlecone też patrolom.

Jedna z osób, które wczoraj zostały przyłapane na spożywaniu alkoholu w miejscu niedozwolonym, okazała się być poszukiwaną. To 36-latek, którego miejsce pobytu policjantom polecił ustalić prokurator.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.