Wiadomości z Żor

Wesprzyj potrzebujących! Kup „posiłek zawieszony” w Barze Mlecznym „Krówka”

  • Dodano: 2021-03-12 13:30

Chcesz w przedświątecznym czasie pomóc osobom potrzebującym? Weź udział we wspólnej akcji Szkoły Podstawowej nr 7 oraz Zakładu Aktywności Zawodowej „Wspólna Pasja” w Żorach i kup tzw. „posiłek zawieszony” w Barze Mlecznym „Krówka”.

Posiłek zawieszony to taki, za który gość restauracji płaci, ale go nie dostaje

Otrzymuje go natomiast ktoś, kto bardzo potrzebuje ciepłego posiłku, ale go na niego nie stać np. osoba bezdomna czy w trudnej sytuacji finansowej.

By zapewnić komuś ciepły posiłek wystarczy 5,00  lub 10,00 zł! Jak to zrobić? W okresie od 15 marca do 2 kwietnia odwiedzając żorski Bar Mleczny przy ul. Szeptyckiego 14/1 można kupić „posiłek zawieszony”. Następnie należy przypiąć paragon za ten posiłek na tablicy z napisem „Zawieszony posiłek”. To wszystko!

Równie proste jest skorzystanie z pomocy. Osoba, która chce skorzystać z takiego posiłku zabiera z tablicy jeden z paragonów, po czym może wymienić go u kasjerki na konkretne danie. Posiłki zawieszone będą wydawane w okresie przedświątecznym, od 15 marca do 2 kwietnia: od poniedziałku do piątku w godz. 17:00 – 17:45 oraz w weekendy w godz. 15:15 – 15:45.

Co ważne, żaden posiłek na pewno się nie zmarnuje! Posiłki zawieszone, które nie zostaną wykorzystane do 2 kwietnia, po tym terminie zostaną przekazane do Stowarzyszenia Exodus w Żorach, które zajmuje się m.in. wsparciem osób bezdomnych.

Wesprzyj potrzebujących! Kup „posiłek zawieszony” w Barze Mlecznym „Krówka”

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.