Żory - portal miejski Zory.com.pl

Wiadomości z Żor

Trwają zapisy do Wigilijnego Turnieju Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym

  • Dodano: 2019-11-20 09:00

Już po raz dwudziesty pierwszy w Żorach rozegrany zostanie Wigilijny Turniej Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym.

Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach. Turniej odbędzie się w sobotę, 21 grudnia.

Wigilijny Turniej Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym tradycyjnie rozegrany zostanie w hali MOSiR w Żorach

W zawodach mogą brać udział amatorzy, ale też osoby zrzeszone, posiadające licencję Polskiego Związku Tenisa Stołowego, startujące w rozgrywkach Polskiego Związku Tenisa Stołowego lub Śląskiego Związku Tenisa Stołowego. Uczestnik w dniu zawodów musi posiadać wypełnioną kartę zgłoszeniową zawierającą pisemną zgodę opiekunów prawnych na udział w imprezie oraz oświadczenie opiekunów prawnych o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach. Należy mieć ze sobą także aktualną legitymację szkolną, własny sprzęt do gry oraz strój i obuwie sportowe. Grupy zorganizowane powinny dodatkowo posiadać oryginał formularza zgłoszeniowego z podpisem i pieczątką osoby reprezentującej instytucję.

W zawodach mogą wziąć udział chłopcy i dziewczęta z rocznika 2004 lub młodsi. Rozgrywki prowadzone będą z podziałem na grupy wiekowe. Zgłoszenia do zawodów są przyjmowane do środy, 18 grudnia do godziny 12:00. Aby wziąć udział w turnieju, należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres: d.dymura@mosir.zory.pl. Ze szczegółami można zapoznać się w regulaminie. Druki do pobrania znajdują się również na stronie internetowej www.mosir.zory.pl.

Rejestracja uczestników rozpocznie się w dniu zawodów o godz. 8:00, następnie odbędzie się odprawa techniczna. Oficjalne otwarcie imprezy zaplanowano na godz. 9:30. Dla trójki najlepszych uczestników w każdej z kategorii wiekowych przewidziano puchary i nagrody rzeczowe, a zdobywcy miejsc od I do VIII otrzymają dyplomy oraz okolicznościowe koszulki.

Patronat honorowy nad imprezą objął m.in.  Waldemar Socha, Prezydent Miasta Żory.

Trwają zapisy do Wigilijnego Turnieju Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.