Wiadomości z Żor

Specjalna oferta dla mieszkańców Żor na pojedynek Górnik Zabrze - Piast Gliwice

  • Dodano: 2021-08-20 09:30

Miejscowy fan club Górnika Zabrze we współpracy z samym klubem zapewnił mieszkańcom Żor dostęp do specjalnych cen biletów na derbowy pojedynek Górnik Zabrze - Piast Gliwice, który odbędzie się 28 sierpnia (sobota) o 20:00. 

Ceny biletów na to spotkanie to 15 zł w przypadku dorosłych, a w przypadku dzieci i młodzieży do lat 18 bilety są darmowe.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Najpóźniej do 26 sierpnia należy wysłać maila na klubowy adres SLO@GORNIKZABRZE.PL i podać dane osób, dla których zamawia się bilety (imie, nazwisko, pesel). Bilety obejmują miejsce w sektorze rodzinnym - jeśli ktoś chce zasiąść na trybunie, z której prowadzony jest doping, powinien wspomnieć o tym w mailu.
  2. W odpowiedzi przedstawiciel klubu potwierdzi, że bilety zostały przygotowane.
  3. Bilety będą do odbioru w dniu meczu przy Kasie Czerwonej, znajdującej się przy stadionie Górnika Zabrze, na rogu ulic Roosevelta i Damrota. 

Uwaga: bilety należy odebrać najpóźniej 30 minut przed meczem. 

Warto przypomnieć, że od tego sezonu w Górniku Zabrze występuje Łukasz Podolski, czyli pierwszy Mistrz Świata grający w polskiej lidze. Dla najmłodszych kibiców z Żor to wyjątkowa okazja, by zobaczyć na murawie prawdziwego mistrza. 

Całe spotkanie z pewnością będzie też miało godną oprawę - obecnie spośród wszystkich stadionów Ekstraklasy najwięcej kibiców przychodzi właśnie na mecze w Zabrzu.

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • chetny

    Ja jestem z dzielnicy Żor i kibicuje Piastowi, ale chętnie skorzystam z tej puli

  • Torcida Zory

    Pięknie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.