Wiadomości z Żor

SP nr 4 w Żorach walczy o podwórko Nivea. Placówka ma spore szanse na wygraną

  • Dodano: 2021-06-10 09:45, aktualizacja: 2021-06-22 10:28

Czy Szkoła Podstawowa nr 4 wygra w konkursie Nivea? Głosowanie do 15 lipca.

Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego walczy w tegorocznej edycji konkursu marki Nivea o stworzenie placu zabaw dla najmłodszych. Plebiscyt został podzielony na trzy grupy: miejscowości poniżej 20 tysięcy mieszkańców, miejscowości od 20 do 60 tysięcy mieszkańców i miasta powyżej 60 tysięcy mieszkańców.

W tej chwili placówka z Żor znajduje się na czwartym miejscu z 1560 głosów – aby zwyciężyć, musi przebić pod względem liczby głosów Łaziska Górne, Oświęcim i Międzyrzecz. Do wygrania jest 15 podwórek w lokalizacjach z największa liczbą głosów.

SP nr 4 walczy o podwórko Nivea. W tej chwili zajmuje czwarte miejsce, głosowanie do 15 lipca

Jedyne w swoim rodzaju miejsce, każde o rynkowej wartości 250 tysięcy złotych, które dzięki nowoczesnym sprzętom zachęca dzieci do spędzania czasu razem! – wyjaśniają organizatorzy konkursu.

Łącznie w tej edycji powstanie 20 podwórek Nivea – 5 wybranych przez jury (jeden z placów zabaw stanie w Rudzie Śląskiej) i 15 wybranych przez internautów. Co ważne głosować można codziennie, a warto również promować SP nr 4 w mediach społecznościowych jak Facebook czy Twitter, dzięki umieszczonym w rankingu linkom do głosowania.

Szkoła Podstawowa nr 4 prosi o wsparcie w konkursie na profilu na Facebooku. Zagłosować na SP nr 4 można pod tym LINKIEM.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.