Wiadomości z Żor

Ruszyły zapisy do Grand Prix Żor w Bule

  • Dodano: 2020-05-26 09:15

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach zaprasza do wzięcia udziału w zawodach w bule. Grand Prix odbędzie się na bulodromie w Parku Cegielnia, przy ul. Folwareckiej. Imprezę podzielono na etapy, w celu zachowania obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Pierwszy turniej eliminacyjny odbędzie się w najbliższą sobotę, 30 maja o godzinie 16:00, a kolejne 2 i 4 czerwca o tej samej godzinie. Finał zawodów zaplanowany jest na godzinę 16:00 w sobotę 6 czerwca. W finale Grand Prix weźmie udział 12 zawodników wyłonionych na podstawie rankingu po wszystkich turniejach eliminacyjnych. Osoby te, po zakończeniu trzeciego turnieju eliminacyjnego, zgłaszają do turnieju finałowego swoją parę. W finale mogą brać udział osoby, które grały przynajmniej w jednym turnieju eliminacyjnym. Do udziału w zawodach mogą zgłaszać się dwuosobowe drużyny, dzwoniąc pod numer tel. 32 43 41 172 w godzinach 7:30-15:30 lub w dniu zawodów w godzinach 15:30-15:50. Zawodnicy, którzy zgłoszą się w dniu zawodów, będą mogli wziąć w nich udział pod warunkiem nie przekroczenia limitu siedmiu drużyn. Osoby niepełnoletnie muszą złożyć w dniu imprezy w Sekretariacie Zawodów Oświadczenie wypełnione przez rodzica lub opiekuna prawnego. Osoby pełnoletnie także są zobowiązane do wypełnienia oświadczenia, potwierdzającego m.in. zapoznanie się z regulaminem zawodów oraz z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

W związku z panującą epidemią COVID-19 turnieje obywać się będą zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami zawartymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020. Na bulodromie będzie przebywało nie więcej niż 14 osób, a uczestnicy turnieju zobowiązani są do dezynfekcji rąk – płyn zapewnia organizator. Zawodnicy korzystają z własnego sprzętu, osoby przebywające na obiekcie zobowiązane są do zachowania dystansu społecznego, co najmniej 2 m.

Ruszyły zapisy do Grand Prix Żor w Bule

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.