Wiadomości z Żor

Reaktywacja zaprasza na otwarte koncerty

  • Dodano: 2019-06-12 09:45

Formacja Taneczna Reaktywacja zaprasza na otwarte koncerty dla szkół, rodziców, darczyńców i wszystkich zainteresowanych tańcem. Zapraszamy!

Już w przyszłym tygodniu odbędą się dwa występy żorskiej Formacji Tanecznej Reaktywacja.

„Jesteśmy zespołem, w którym dzieci nie tańczą tylko dla zabicia czasu. Tańczą, bo jest to ich pasja. Ciężko pracują, by potem występować na scenie i zdobywać nagrody. Tańczymy i reprezentujemy nasze miasto nie tylko na przeglądach i festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych, ale również na wielu imprezach miejskich.” - prezentuje się grupa zapraszając na otwarte koncerty.

We wtorek 18 czerwca stowarzyszenie zaprasza dzieci i młodzież z Żor i okolic wraz z nauczycielami i rodzicami. Więcej szczegółów i rezerwacja pod numerem 784 049 643.

Z kolei dzień później, 19 czerwca, Reaktywacja zaprasza rodziców i wszystkich zainteresowanych tańcem oraz wsparciem zespołu na galę finałową. Koncert odbędzie się o godzinie 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury.

Reaktywacja odniosła w tym roku wiele sukcesów, w tym na turnieju tańca nowoczesnego GOLD CONTEST GLIWICE 2019 oraz na Międzynarodowym Festiwalu Twórczości "Kalejdoskop Talentów”. Warto zobaczyć ich występ! Zapraszamy.

Reaktywacja zaprasza na otwarte koncerty

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.