Wiadomości z Żor

PPK blisko Ciebie – bezpłatne szkolenie dla firm

  • Dodano: 2020-09-10 13:00

Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek, Polski Fundusz Rozwoju oraz PFR Portal PPK zapraszają przedsiębiorców na bezpłatną konferencję „PPK blisko Ciebie”, dotyczącą funkcjonowania i wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK).

Konferencja pod hasłem "PPK blisko Ciebie" odbędzie się we wtorek, 29 września o godz. 11:00 w siedzibie Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. Jej celem jest wsparcie przedsiębiorców w procesie wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych. Kierowana jest w szczególności do reprezentantów firm (właścicieli, kadry zarządzającej, przedstawicieli działów HR i finansowych).

Spotkanie obejmuje prezentację najważniejszych założeń Ustawy o PPK, omówienie zasad wdrożenia programu, a także przedstawienie dotychczasowych doświadczeń pracodawców. W planie spotkania przewidziany jest czas na indywidualne konsultacje z Ekspertami Regionalnymi PPK oraz na sesję pytań i odpowiedzi.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak obowiązuje rejestracja. Program konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie internetowej.

W celu zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 konferencje będą prowadzone z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i zasad bezpieczeństwa. Przed rejestracją na wydarzenie prosimy o zapoznanie się z zasadami uczestnictwa w szkoleniach stacjonarnych.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.