Wiadomości z Żor

Policjanci na spotkaniu z Catholic Motorcycle Club "Souls' Hunters"

  • Dodano: 2020-03-05 09:00

Niebawem zainaugurują nowy sezon i już na spotkanie zaprosili mundurowych z Żor.

Przestrzegają nie tylko zasad wiary, ale i przede wszystkim zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Mowa o żorskim Catholic Motorcycle Club "Souls' Hunters", który od kilku lat w naszym mieście zrzesza wyjątkowych miłośników motocykli.

W miniony poniedziałek policjanci z żorskiej drogówki wzięli udział w spotkaniu z motocyklistami zrzeszonymi z Catholic Motorcycle Club "Souls' Hunters". Od wielu lat bowiem są obecni podczas najważniejszych wydarzeń klubu, ale i zawsze służą dobrą radą w zakresie przepisów dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Spotkania z motocyklistami odbywają się na terenie Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Żorach, gdzie także tradycyjnie wiosną sympatycy ciężkiego brzmienia silnika mszą rozpoczynają nowy sezon motocyklowy.

Każde ze spotkań jest doskonałą okazją do omówienia zmian w przepisach ruchu drogowego i przypomnienia tych obowiązujących - kierowców jednośladów. Nowy sezon motocyklowy ruszy już niebawem, a my już teraz wszystkim życzymy szerokich i bezpiecznych dróg oraz sprzyjających warunków atmosferycznych!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.