Wiadomości z Żor

Odpowie za znieważenie policjantów i niezapłacony kurs

  • Dodano: 2018-07-02 10:30

Zamówiła przejazd taksówką, a potem za niego nie zapłaciła. Wysiadła z samochodu i dalej poszła pieszo. Kiedy na drodze stanęli jej policjanci wszczęła awanturę, znieważyła, kopała i opluła mundurowych. Teraz 34-latka stanie przed sądem i odpowie za swój wybryk.

W nocy z piątku na sobotę policjanci interweniowali na prośbę taksówkarza, który wykonał usługę i nie otrzymał za nią zapłaty. Wytłumaczył, że chwilę wcześniej z jego samochodu wysiadła kobieta, która odmówiła uiszczenia 23 złotych za wykonany kurs tłumacząc, że nie ma pieniędzy.

34-latka chwiejnym krokiem szła ulicą Boryńską. Kiedy na drodze stanał jej policyjny patrol wstąpiła w nią agresja. Kobieta w niezwykle wulgarnym stylu zaczęła obrażać stróżów prawa, wykrzykiwać, że nie ma zamiaru za nic płacić i, że mają ją zostawić w spokoju.

Niestety chwilę później od słów przeszła do czynów. Kopała obu policjantów, a jednego nawet opluła. Ci jednk sprawnie poradzili sobie z agresywną 34-latką i doprowadzili do policyjnego aresztu. Zanim jednak tam trafiła została przewieziona na badanie lekarskie, które nie wykazało przeciwskazań do zatrzymania kobiety.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również