Wiadomości z Żor

Nie przestrzegali obowiązku zasłaniania ust i nosa

  • Dodano: 2021-03-31 08:00, aktualizacja: 2021-04-02 09:38

Czterech poszukiwanych wpadło w ręce policjantów, którzy prowadzą wzmożone kontrole przestrzegania obowiązku zasłaniania ust i nosa. Poszukiwania za nimi prowadził poznański, rybnicki i kwidzyński sąd, a także mundurowi z Żor, czy Świecia nad Wisłą.

Mężczyźni wpadli w ręce policjantów, bo nie mieli maseczek

W ciągu ostatnich dni czterech poszukiwanych mężczyzn zostało zatrzymanych przez policjantów. Pierwszy z nich, 31-latek, poszukiwany był przez poznański sąd i tamtejszych mundurowych. Został zatrzymany na terenie Żorskiego Centrum Przesiadkowego. Dwa dni później z kolei mundurowi z Pruszkowa zatrzymali innego mężczyznę poszukiwanego przez ten sam sąd oraz żorskich kryminalnych. 24-latek wpadł w ich ręce, bo również nie miał maseczki.

Kwidzyński sąd poszukiwał natomiast 41-latka, który podczas kontroli wprowadził żorskich policjantów w błąd co do swojej tożsamości. Po dokładnym sprawdzeniu mężczyzny wyszło na jaw, że ciąży na nim wyrok pozbawienia wolności. 41-latka poszukiwali również policjanci ze Świecia nad Wisłą, którym sąd nakazał zatrzymanie i doprowadzenie mężczyzny do zakładu karnego.

Ostatnim z zatrzymanych był 45-latek bez stałego miejsca pobytu. Wpadł podobnie, jak pierwszy z mężczyzn na terenie Żorskiego Centrum Przesiadkowego. Do czasu zatrzymania przez policjantów z Żor poszukiwał go sąd w Rybniku.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również