Wiadomości z Żor

Muzyczne rozpoczęcie wakacji na Jarmarku Władysławowskim

  • Dodano: 2019-06-21 12:45

Przed nami muzyczne rozpoczęcie wakacji!

 

Tradycyjnie już w pierwszy wakacyjny weekend odbędzie się Jarmark Władysławowski

Impreza organizowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Żorach, Radę Dzielnicy Księcia Władysława oraz Żorskie Centrum Organizacji Pozarządowych odbędzie się przy klubie „Rebus” na os. Ks. Władysława.

17. Jarmark Władysławowski rozpocznie się w sobotę, 22 czerwca od przemarszu Orkiestry KWK „Borynia” wraz z występami Mażoretek „Eksplozja” z klubu MOK „Wisus”. Uroczyste otwarcie imprezy odbędzie się o godzinie 16:00, a wśród atrakcji znajdą się: pokazy rycerskie, występ solistki Ingi Papkali, program „Kolorowe Kawiarenki” z przebojami Ireny Jarockiej oraz program muzyki włoskiej „Sempre, Sempre”. Gwiazdą wieczoru będzie Leszek Filec, które przeboje podbijają „Listę Śląskich Szlagierów”. Początek koncertu o godz. 20:10.

Kolejnej atrakcje będą czekały na mieszkańców w niedzielę 23 czerwca

O godzinie 16:00 rozpocznie się muzyczna rozgrzewka Mariusza Doroza . Następnie na scenie zaprezentują się: Michalina Starosta oraz duet Kola&Jula. Imprezę zakończy koncert kolejnej gwiazdy „Listy Śląskich Szlagierów”, czyli zespołu Karpowicz Family.

W trakcie Jarmarku Władysławowskiego będą też odbywały się pokazy rękodzieła, rzemiosła, twórców ludowych oraz stoiska z gastronomią. O aktywne spędzenie czasu zadba MOSiR Żory, który przygotuje zabawy dla całych rodzin. Moc atrakcji zapewni też Żorskie Centrum Organizacji Pozarządowych, które w ramach imprezy zaprosi mieszkańców na Festiwal Organizacji Pozarządowych, podczas którego swoje działania pokażą stowarzyszenie, fundacje czy kluby sportowe z naszego miasta. Wstęp wolny!

Muzyczne rozpoczęcie wakacji na Jarmarku Władysławowskim

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Tenia

    Super że coś się dzieje na Osiedlu jakaś rozrywka w końcu lato i wakacje

  • Mieszkanka

    Ależ rozrywka. Łomot taki że okna nie otworzysz. Dlaczego nie w Jarze jak pisał Rufio? Albo w Twin Pigs ? Trzeba chyba pozwy szykować bo ta tradycja to zwykły hałas pod oknem

  • Rufio

    Dziękujemy za ten hałas. Może by tym razem w jarze.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.