Wiadomości z Żor

Mikołaj przybył na żorski rynek!

  • Dodano: 2019-12-10 12:00

Mikołaj jak co roku odwiedził żorski rynek, aby spotkać się z mieszkańcami - zarówno tymi najmłodszymi, jak i trochę starszymi.

Impreza Mikołajkowa tradycyjnie już rozpoczęła się od uroczystego rozświetlenia ogromnej choinki, która stanęła na żorskim rynku.  Waldemar SochaPrezydent Miasta Żory, przywitał wszystkich zebranych, a następnie wraz z nimi odliczył sekundy, po których choinka rozświetliła rynek.

Następnie odbyło się świąteczne przedstawienie skierowane do dzieci. W tym wyjątkowym dniu wszystkie atrakcje były bezpłatne! Każdy mógł przejechać się karuzelą Żorzanką, wziąć udział w sesji zdjęciowej w fotobudce, a także otrzymać zwierzątko z balonów. Dużą popularnością cieszył się punkt malowania buziek, w którym można było zamienić się w ulubioną postać.

Po przedstawieniu na żorskim rynku pojawił się wyczekiwany Święty Mikołaj, który obdarowywał wszystkich ciepłym uśmiechem oraz przepysznymi słodyczami. Gość specjalny chętnie pozował do zdjęć, sprawiając że wszystkim udzielił się świąteczny nastrój. Żory odwiedzili również pomocnicy Świętego Mikołaja - Olaf i Elsa przybyli prosto z Krainy Lodu, zabierając ze sobą Minionka i żywą Choinkę. Przez cały wieczór można było się z nimi fotografować. Ostatnim punktem programu były gry i konkursy. Po każdej konkurencji uczestnicy otrzymali upominki, a więc nikt nie wrócił do domu z pustymi rękami.

fot. Elżbieta Swaczyj-Szmuk

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.