Wiadomości z Żor

Groził siostrze pozbawieniem życia, pomogli policjanci

  • Dodano: 2018-09-05 10:30

Policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali wczoraj agresywnego 35-latka, który zaatakował swoją siostrę. Szaleniec groził jej pozbawieniem życia, uderzył, szarpał i próbował rozbić szklaną butelkę na głowie. Rozjuszony 35-latek zniszczył też samochód swojej krewnej.

Wczoraj po godzinie 17.00 policjanci interweniowali na jednym z żorskich osiedli, gdzie w mieszkaniu doszło do awantury, którą wszczął 35-latek. Pobudzony i agresywny mężczyzna zaatakował swoją młodszą siostrę. Najpierw uderzył w twarz, a potem wdał się z nią w szarpaninę. Zanim z pomocą przyszli rodzice kobiety szaleniec zaczął jej grozić pozbawieniem życia. Groził też, że zabije jej chłopaka, a także zemści się na jej psie.

W pewnym momencie 35-latek chwycił za butelkę wódki, napił się, a następnie próbował rozbić ją na głowie siostry. Wybiegając chwilę później z mieszkania zdewastował samochód należący do 25-latki. Kopiąc w pojazd i wybijając wyrwaną wycieraczką szyby spowodował straty sięgające 4 tysięcy złotych.

Interweniujący policjanci zatrzymali mężczyznę i umieścili w policyjnej izbie zatrzymań. Również w ich obecności zachowywał się agresywnie i rzucał wulgaryzmami. Choć odmówił badania na alkomacie jego stan wyraźnie wskazywał, że jest pod silnym działaniem alkoholu.

Sprawą 35-latka zajmują się już śledczy i prokurator, a wkrótce zapadnie decyzja co do jego dalszych losów.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również