Wiadomości z Żor

Cykl bezpłatnych terapeutycznych sesji muzycznych w letniej odsłonie

  • Dodano: 2023-08-25 08:15, aktualizacja: 2023-08-25 08:21

Fundacja Soundscape postanowiła zrealizować letnią edycję terapeutycznych sesji muzycznych pod nazwą „Natura online/offline” i zabrać mieszkańców Żor do Parku Krajobrazowego „Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich”, gdzie wybrzmią dźwięki ambientu i muzyka eksperymentalna.

Terapeutyczne sesje muzyczne pod nazwą „Natura online/offline”

Sesja wyjazdowa z Żor odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia od godz. 15:00 do 17:00.

Na miejscu muzyczną ucztę dźwiękową zapewnią najciekawsi polscy przedstawiciele muzyki elektronicznej i eksperymentalnej tacy jak Gaap Kvlt, Tomasz Mreńca, Nanook of the North, Piotr Kurek, Michał Wolski, Jacaszek, Tonallaxe oraz DTEKK (Up to Date Festival).

Organizatorzy zapewniają bezpłatny transport autokarowy, a zbiórka uczestników zaplanowana jest na godz. 13:50, na parkingu przy ul. Męczenników Oświęcimskich. Informacje na temat zapisów można znaleźć na profilu facebookowym Fundacji Soundscape.

Ta wyjątkowa podróż pomoże uczestnikom zrelaksować się, znaleźć wewnętrzną harmonię i poznać wartość społeczną lasu. Pozwoli również wejść z pozytywnym nastawieniem w kolejne, jesienne miesiące. Zapraszamy wszystkich nie zależnie od wieku czy miejsca zamieszkania. Dołączcie do nas i wspólnie odkryjmy siłę dźwięków natury – mówi Paweł Pindur, założyciel fundacji Soundscape i były członek kabaretu Łowcy.B.

Terapeutyczne sesje muzyczne „Natura online/offline” są bezpłatne, otwarte dla uczestników w każdym wieku i niosą za sobą szczególne przesłanie. Organizatorzy kładą jednak nacisk na aktywizację osób, które zmagają się ze stresem i złym samopoczuciem, a także te, które chcą odpocząć od otaczającej nas codzienności i zrelaksować się na łonie natury. Udział w wydarzeniu to nie tylko wyjątkowa okazja do relaksu i zanurzenia się w subtelnych dźwiękach ambientu i muzyki eksperymentalnej. To także szansa na wsparcie swojego fizycznego i psychicznego dobrostanu poprzez harmonijne dźwięki i otaczającą nas przyrodę.

Cykl bezpłatnych terapeutycznych sesji muzycznych w letniej odsłonie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również