Wiadomości z Żor

Bezpłatne warsztaty online dla przedsiębiorców

  • Dodano: 2020-04-21 09:00

Izba Gospodarki Elektronicznej przygotowała akcję edukacyjną, skierowaną do przedsiębiorców dotkniętych kryzysem. Go! e-Commerce to 3 cykle bezpłatnych warsztatów online, podczas których eksperci pokażą jak szybko i w przystępnej cenie przenieść działalność do Internetu.

Akcja Go! e-Commerce skierowana jest do właścicieli sklepów stacjonarnych, właścicieli lokalnych biznesów oraz producentów. Podczas prelekcji eksperci opowiedzą m.in. o marketingu online oraz o tym, jak wybrać i zbudować dobrą platformę B2B. W ramach akcji opracowany został katalog z kontaktami firm zrzeszonych w e-Izbie, zajmujących się wsparciem biznesowym w budowie sklepu internetowego. Katalog ten powstał po to, aby przedsiębiorcy mogli korzystać z wiedzy innych i wiedzieli, gdzie mogą tę wiedzę pozyskać.

Trzeci już cykl warsztatów potrwa od poniedziałku 20 kwietnia do piątku 24 kwietnia. Aby wziąć udział wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Szczegółowy harmonogram oraz tematy prelekcji dostępne są na stronie Izby Gospodarki Elektronicznej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.