Wiadomości z Żor

Apel dzielnicowych w sprawie ekshibicjonisty

  • Dodano: 2020-09-21 07:15, aktualizacja: 2020-09-21 07:31

W związku z informacją, która wpłynęła do dzielnicowych na temat mężczyzny obnażającego się w pobliżu wejścia do Parku Cegielnia, Policja prosi w przypadku jego napotkania o zgłaszanie takich sytuacji na numer alarmowy. Ekshibicjonista prawdopodobnie pojawia się w tym miejscu regularnie w godzinach 7.00-9.00 podczas, gdy uczniowie idą na zajęcia do pobliskich szkół.

Dzielnicowi namierzają sprawcę nieobyczajnych wybryków, ale też proszą o pomoc

W czwartek dzielnicowi z osiedla Księcia Władysława i 700-lecia uzyskali informację, że na schodach, przy wejściu do Parku Cegielnia od strony ulicy Wodzisławskiej n/n mężczyzna pojawia się w godzinach 7.00-9.00, obnaża się i masturbuje na oczach przechodzących tamtędy uczennic.

W związku z powyższym przeprowadzili rozmowę z dyrekcją pobliskiej szkoły, prosząc o poinstruowanie uczniów na temat zachowania w przypadku podobnego zdarzenia, a następnie wyruszyli w teren w poszukiwaniu mężczyzny oraz świadków nieobyczajnych wybryków jakich w ostatnich dniach miał się dopuszczać.

Teraz dzielnicowi apelują do wszystkich osób, które ewentualnie będą świadkami podobnych zdarzeń o zgłaszanie ich na numer alarmowy 112 lub bezpośrednio do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Żorach 47 85 532 00 i zapewniają, że każda informacja zostanie sprawdzona.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również