Wiadomości z Żor

38-letni awanturnik zatrzymany. Groził swojej matce spaleniem mieszkania i samochodu

  • Dodano: 2021-12-29 08:30, aktualizacja: 2021-12-29 08:50

38-latek najpierw wszczął awanturę pod blokiem matki i groził jej spaleniem mieszkania oraz samochodu. Ledwo stał na nogach, a kiedy w piwnicy znaleźli go policjanci leżał na dziecięcych sankach. Wobec interweniujących mundurowych był agresywny i wulgarny, "obiecywał",  że ich załatwi i oskarży o pobicie.

Awantura na osiedlu Sikorskiego. 38-latek groził swojej matce

W miniony poniedziałek 27 grudnia policjanci interweniowali po godzinie 16:00 na osiedlu Sikorskiego, gdzie pod blokiem 38-letni mężczyzna wszczął awanturę z matką. Zanim na miejsce przybył patrol awanturnik zdążył schować się w jednej z piwnic. Wcześniej jednak zagroził kobiecie, że spali jej mieszkanie oraz samochód.

Kiedy mundurowi zaczęli sprawdzać klatki schodowe i piwnice, w jednej z nich znaleźli mężczyznę. Leżał na dziecięcych sankach i nie reagował na ich polecenia. Był wulgarny i agresywny, wykrzykiwał i groził, że załatwi ich z kolegami. Złorzecząc stróżom prawa mówił też, że oskarży ich o pobicie, w wyniku czego zostaną zwolnieni.

Żorzanin odpowie za znieważenie interweniujących policjantów

Pomimo gróźb i niestosowania się do poleceń policjantów 38-latek został doprowadzony na komendę, a potem do policyjnego aresztu. Choć odmówił badania na alkomacie jego stan wskazywał na silne upojenie alkoholowe. Kiedy 38-latek wytrzeźwiał zostały przedstawione mu zarzuty.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.