Wiadomości z Żor

38-letni awanturnik zatrzymany. Groził swojej matce spaleniem mieszkania i samochodu

  • Dodano: 2021-12-29 08:30, aktualizacja: 2021-12-29 08:50

38-latek najpierw wszczął awanturę pod blokiem matki i groził jej spaleniem mieszkania oraz samochodu. Ledwo stał na nogach, a kiedy w piwnicy znaleźli go policjanci leżał na dziecięcych sankach. Wobec interweniujących mundurowych był agresywny i wulgarny, "obiecywał",  że ich załatwi i oskarży o pobicie.

Awantura na osiedlu Sikorskiego. 38-latek groził swojej matce

W miniony poniedziałek 27 grudnia policjanci interweniowali po godzinie 16:00 na osiedlu Sikorskiego, gdzie pod blokiem 38-letni mężczyzna wszczął awanturę z matką. Zanim na miejsce przybył patrol awanturnik zdążył schować się w jednej z piwnic. Wcześniej jednak zagroził kobiecie, że spali jej mieszkanie oraz samochód.

Kiedy mundurowi zaczęli sprawdzać klatki schodowe i piwnice, w jednej z nich znaleźli mężczyznę. Leżał na dziecięcych sankach i nie reagował na ich polecenia. Był wulgarny i agresywny, wykrzykiwał i groził, że załatwi ich z kolegami. Złorzecząc stróżom prawa mówił też, że oskarży ich o pobicie, w wyniku czego zostaną zwolnieni.

Żorzanin odpowie za znieważenie interweniujących policjantów

Pomimo gróźb i niestosowania się do poleceń policjantów 38-latek został doprowadzony na komendę, a potem do policyjnego aresztu. Choć odmówił badania na alkomacie jego stan wskazywał na silne upojenie alkoholowe. Kiedy 38-latek wytrzeźwiał zostały przedstawione mu zarzuty.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również