Wiadomości z Żor

13-letnia mieszkanka Żor wystąpiła w programie The Voice Kids!

  • Dodano: 2021-03-04 08:00, aktualizacja: 2021-03-04 08:23

13-letnia Wiktoria Kuczyńska spełniła jedno ze swoich marzeń – zaśpiewała w 4. edycji popularnego talent show, The Voice Kids. Młodą wokalistkę będziemy mogli zobaczyć na scenie już w sobotę!

Spełnienie marzeń

Młoda żorzanka wzięła udział w castingu do programu – oprócz niej chęć wzięcia udziału w programie zgłosiło aż 6 tysięcy dzieci z całej Polski. Program nagrywano przez cały lipiec ubiegłego roku w Warszawie. 13-letnia Wiktoria pojechała na nagrania do stolicy wraz z rodzicami – cała trójka mile wspomina ten wyjazd. Już 6 marca będą mogli obejrzeć siebie w telewizji – odcinek z udziałem Wiktorii zostanie wyemitowany o godzinie 20:00 w TVP2. Udział w programie był największym marzeniem młodej wokalistki.

Wielki talent

Wiktoria stawiała swoje muzyczne pierwsze kroki w zespole „Wesołe Nutki” pod okiem Aleksandry Grygierzec oraz Alicji Pastuszko. Obecnie młoda wokalistka dalej kształci się w Szkole Muzyki Rozrywkowej „Fabryka” w Rybniku u Tacjany Wojtkowskiej. 13-letnia żorzanka ma na swoim koncie kilka nagród i nadal bierze udział w wielu konkursach wokalnych. Zdobyła 1. miejsce na IX Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki FIM w Żorach oraz 2. miejsce w Ogólnopolskim konkursie „Złoty Mikrofon”.

Program „The Voice Kids” to muzyczny talent show, w którym każdy z trenerów tworzy własną drużynę składającą się z młodych i utalentowanych wokalistów. Zwycięzcę wyłania się spośród 9 finalistów – po trzech z każdej drużyny. Nagrodą główną jest 50 tysięcy złotych, które młody wokalista może przeznaczyć na wydanie własnej płyty lub dalszą edukację wokalno-muzyczną.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.