W Żorach wpadł 27 – latek poszukiwany listem gończym

Czas czytania: 1 min.

Kryminalni z Żor zatrzymali wczoraj 27-latka poszukiwanego przez cieszyński i warszawski sąd, a także prokuraturę w Białymstoku.

Dwie z podstaw poszukiwawczych to listy gończe wydane na Śląsku i na Podlasiu.

Mężczyzna wpadł w Mikołowie, gdzie przebywał bez meldunku

Policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób w żorskiej komendzie namierzyli w Mikołowie 27-latka, którego poszukiwały aż trzy sądy i prokuratura. List gończy wydała za nim nie tylko białostocka prokuratura, ale i Sąd Rejonowy w Cieszynie. O ustalenie jego miejsca pobytu do mundurowych zwrócił się też sąd w Warszawie.

Wczoraj mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych z Żor. Tłumaczył, że nie wiedział o poszukiwaniach. Zapewnił też, że w tym czasie nie popełnił żadnego przestępstwa. 27-latek od wczoraj przebywa w areszcie śledczym.

Autor / Źródło
Sylwia Machowska / KMP Żory

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe