Carrantuohill i młodzi muzycy z Żor zagrali na Pol’and’Rock Festivalu!

Czas czytania: 1 min.

Uczniowie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Żorach wraz z zespołem Carrantuohill i Krzesimirem Dębskim wystąpili 1 sierpnia przed 300 tys. osób na Pol’and’Rock Festivalu!

W tym roku żorzanie dołożyli cegiełkę do muzycznej strony jubileuszowej, 25. edycji organizowanego przez WOŚP Pol’and’Rock Festivalu w Kostrzynie nad Odrą. Uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Żorach zaprosił do współpracy pochodząca z Żor grupa Carrantuohill, a swoje trzy grosze dorzucił jeden z najważniejszych polskich kompozytorów i dyrygentów, Krzesimir Dębski. W ten sposób powstało wspólne dzieło, które zostało zaprezentowane blisko 300 tys. publiczności dawnego Woodstocku w piątek, 1 sierpnia.

Efekty tego niecodziennego muzycznego spotkania można zobaczyć w Internecie. Występ młodych muzyków wraz z grupą Carrantuohill i Krzesimirem Dębskim dostępny jest w serwisie Youtube na kanale Kręcioła TV. Posłuchajcie sami!

Tagi:

Autor
Joanna Zegarlicka

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe