Wiadomości z Żor

Uratuj swojego iPhone

  • Dodano: 2023-05-12 07:45, aktualizacja: 2023-05-15 09:47

Marka Apple jest znana z produkcji wysokiej jakości sprzętu z górnej półki cenowej. Użytkownicy mogą liczyć na autorskie rozwiązania, których nie oferuje żaden inny producent. Nic więc dziwnego, że użytkownicy w razie awarii decydują się na naprawę. Sprawdź, jak uratować swojego iPhone, by posłużył jak najdłużej.

Rozbity ekran

Jednym z częściej pojawiających się problemów jest rozbity ekran. Uszkodzona szybka, kolorowe paski, martwe piksele czy brak reakcji na dotyk sprawiają, że korzystanie ze smartfonu jest trudne i niekomfortowe. Wyświetlacze do iPhone są dostępne w hurtowniach, dzięki czemu serwisy mogą na bieżąco realizować zlecenia. W zależności od stopnia złożenia naprawy i czasu dostarczenia podzespołów, a także obłożenia, na swój telefon będziesz musiał poczekać zapewne kilka dni. Wyświetlacze do iPhone XR są nieco tańsze niż wyświetlacze oryginalne do iPhone XS. Z kolei komponenty do iPhone 13 czy 14 pochłoną większy budżet. Ostateczna cena zależy od modelu i kosztów samej usługi. Wciąż jest to bardziej atrakcyjne rozwiązanie niż w przypadku zakupu nowego modelu.

Uszkodzone gniazdo Lightning

Kolejną częstą przyczyną nieprawidłowej pracy iPhona jest uszkodzone gniazdo Lightning. Uszkodzenie mechaniczne najczęściej pojawia się poprzez zaniedbanie użytkownika – nieprawidłowe wpinanie ładowarki może skutkować „wyrobieniem się” wejścia. Warto udać się do serwisu i wymienić element na nowy, a problem z ładowaniem będzie rozwiązany! Równie problematyczna jest bateria, która po jakimś czasie przestaje przechowywać energię i szybko się rozładowuje. Podobnie jak w przypadku portu Lightning można ją wymienić na nową. Dzięki temu znowu możesz cieszyć się prawidłową pracą iPhone.

Stłuczony aparat

Wyspa z aparatami w iPhonach jest wystająca, a jej nieodpowiednie zabezpieczenie może spowodować trwałe uszkodzenie obiektywu. Apple słynie ze swoich jakościowych rozwiązań w dziedzinie fotografii, dlatego warto wymienić element na nowy. Dobrym rozwiązaniem jest naklejenie specjalnego szkła, które chroni szybkę obiektywu przed uszkodzeniem mechanicznym. W przypadku pęknięcia czy zarysowania, wystarczy je odkleić i przykleić nowe.

Zbity ekran, wyeksploatowana bateria czy uszkodzony port ładowania nie stanowi problemu, a wizyta w serwisie przyniesie pożądane rezultaty. Postaw na fachowe wsparcie – zapomnij o samodzielnym rozkręcaniu sprzętu. Znajdź serwis specjalizujący się w ratowaniu iPhonów każdej generacji i ponownie ciesz się ze wszystkich funkcjonalności produktu od Apple.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.