Wiadomości z Żor

Szwajcarska precyzja, czyli Adriatica zegarki damskie

  • Dodano: 2018-03-16 13:00

Kupując zegarek firmy Adriatica macie pewność, jak w szwajcarskim banku, że będzie chodził jak w szwajcarskim zegarku. Ponieważ Adriatica zegarki damskie to produkt prosto z tego niewielkiego europejskiego kraju.

Szwajcarska jakość

Szwajcaria kojarzy nam się czekoladą, serami i właśnie zegarkami. Ten niewielki kraj (nieco większy niż województwo mazowieckie) jest zdecydowanym liderem w produkcji zegarków. Na terenie Szwajcarii znajduje się ponad pięćdziesiąt (!) firm produkujących czasomierze. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych jest marka Adriatica zegarki damskie. Jej historia sięga 1931 roku, kiedy to Szwajcarska Fabryka Zegarkowa powołała do życia tę markę. Jednak do Polski trafiły prawie 60 lat później. Dopiero od 1990 roku możemy cieszyć się z zegarków Adriatica. A jest w czym wybierać. Szczególnie damska kolekcja robi wrażenie. Sprawdźmy, dlaczego kobiety pokochały Adriatica zegarki damskie.

Adriatica zegarki damskie – szyk i klasa

Dla wielu kobiet zegarek jest po prostu kolejnym stylowym dodatkiem. Traktowany jest jak zwykła biżuteria. Panie ozdabiają swoje uszy kolczykami, palce pierścionkami, dekolty wisiorkami, we włosy wplatają spinki, itp. Podobną funkcję ma pełnić zegarek – po prostu dobrze wyglądać. Dlatego panie szukają marek, które zaoferują im to, czego pragną. A czego pragną kobiety? Jeżeli spojrzymy na to ogólnie, to każda chce być widziana i doceniona. A jak najłatwiej wywołać pożądany efekt? Mając w sobie lub na sobie coś, co nas wyróżnia. Bez wątpienia jedną z takich rzeczy są Adriatica zegarki damskie. Zegarki dla panów są z reguły do siebie zbliżone w wyglądzie. Nie ma w tym nic dziwnego. Mężczyźni bardziej stawiają na funkcjonalność i praktyczną stronę zegarka. Kobiety cenią sobie szeroki wybór, a ten dostarcza producent zegarków ze Szwajcarii.

Nie można opisać jednym słowem, jakie są czasomierze od firmy Adriatica. Każdy jest kompletnie inny od swoich kolegów. Kolor to tylko jeden z wyróżników. Mamy zegarki różowe, srebrne, złote, siwe, czarne, granatowe, białe – kolorów cała moc. I to nie tylko w przypadku paska, ale również obręczy koperty czy tarczy. A skoro już przy paskach jesteśmy, to sprawdźmy, jakie oferują Adriatica zegarki damskie. Są klasyczne, czyli na skórzanym pasku oraz metalowej bransolecie, ale również wykonane z kauczuku. Dodajmy do tego różną grubość, szerokość oraz wzorki i w głowie nam się kręci od nadmiaru opcji. Przeglądając ofertę Szwajcarów można stracić naprawdę dużo czasu na zastanawianie się, który wybrać.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Donna

    Bardzo lubie te zegarki :)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.