Wiadomości z Żor

Rozciągnij możliwości swojego biznesu z naszą folią stretch!

 • Dodano: 2024-01-23 12:30, aktualizacja: 2024-02-19 07:40

20 lat w branży, kilkuset stałych klientów i miliony metrów kwadratowych wyprodukowanej folii stretch – to nasza działalność zamknięta w liczbach. Liczby nie oddają jednak wszystkiego, pokazują jedynie fakty. A za nimi kryją się profesjonalizm, wiedza i innowacyjne rozwiązania, które są nam bardzo bliskie.

Wiemy jednak, że w biznesie liczy się jedno i drugie, dlatego jako specjaliści w swojej branży korzystamy zarówno z unikalnego know-how, które wypracowaliśmy przez lata pracy, jak i dokładnych wyliczeń. A te jasno pokazują, że współpraca z nami się po prostu opłaca.

Comfypack – Twój producent folii stretch

Czego potrzebujesz? Zabezpieczyć wysyłany towar? Rozwiązanie, które sprawdzi się w przypadku nieregularnych kształtów i form? Pewności i gwarancji bezpieczeństwa? Jako producent folii stretch zadaliśmy sobie pytanie o najważniejsze oczekiwania klientów. To jednak był dopiero początek, bo najważniejszym celem stało się sprostanie tym potrzebom.

Tak powstała nasza folia stretch, czyli gwarancja, że Twoje towary dotrą na miejsce w nienaruszonym stanie. Wytrzymała, ale elastyczna – nasz produkt to strażnik Twojego spokoju ducha! Dzięki niej każdy towar, bez względu na kształt czy rozmiar, pozostanie odpowiednio zabezpieczony i stabilny, niezależnie od wyzwań, jakie czekają go po drodze.

Warto przy tym zaznaczyć, że chociaż jesteśmy na rynku już 20 lat, to nieustannie inwestujemy w rozwój naszych produktów. Nasza folia stretch to wynik najnowszych badań i innowacji technologicznych, które gwarantują najwyższą jakość i niezawodność. Właśnie w ten sposób narodziła się wersja beztubowa, która jest nie tylko praktycznym, ale również ekonomicznym rozwiązaniem dla klientów.

Oszczędność, którą szybko poczujesz w kieszeni

Współczesny biznes wymaga odpowiedniego podejścia do budżetu, a dodatkowe oszczędności można reinwestować i rozwijać firmę. Gdzie jednak szukać tych oszczędności? W folii beztubowej – i to dosłownie!

Dzięki usunięciu tektury, usunęliśmy też ekonomiczne wyzwania! W ten sposób zakup każdej rolki się bardziej opłaca. Jak bardzo? To nawet 7 złotych na jednej sztuce! Przelicz teraz, ile rolek folii stretch zużywasz każdego dnia, a zobaczysz, jak dużo możesz zaoszczędzić w skali tygodnia, miesiąca czy roku.

Aby ułatwić te wyliczenia, prezentujemy nasz kalkulator oszczędności, który czarno na białym pokazuje realne oszczędności Twojej firmy. Wspomnieliśmy już, jakie liczby opisują naszą działalność. Z kolei liczby, które pokaże Ci nasz kalkulator, mogą mieć ogromne znaczenie dla Twojego przedsiębiorstwa, więc warto je poznać!

Beztubowa folia stretch – odkryj jej zalety

Jaki powinien być stretch do pakowania? Ile osób, tyle odpowiedzi, ale nasza brzmi – pełna zalet. A beztubowa folia ma ich całkiem sporo. Chcieliśmy stworzyć produkt, który nie tylko sprosta wymaganiom współczesnego rynku – bez względu na branżę – ale również pozwoli na szybką, skuteczną i sprawną pracę w codziennych warunkach.

Zalety beztubowej folii stretch:

 • oszczędności – nawet 7 złotych na każdej rolce,
 • mniejsza waga rolki, co przekłada się m.in. na niższe ogólne koszty transportu czy oszczędność miejsca w magazynie,
 • brak konieczności utylizacji tektury i pełne wykorzystanie każdej rolki,
 • duża wytrzymałość i trwałość dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów w produkcji.

Chociaż nasze rolki nie zawierają tekturowej tuby, to właściwości produktu pozostają niezmienione. Jednak uwaga, folia stretch jest przeznaczona do użytku ręcznego, nie maszynowego – tylko wtedy spełnia swoje zadanie w stu procentach.

Beztubowa folia stretch do pakowania – rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb!

Beztubowa folia oferuje więcej metrów kwadratowych materiału w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. A ta wartość rośnie z każdą wykorzystaną rolką. Nic więc dziwnego, że nasz produkt znajduje zastosowanie w wielu branżach – mamy nadzieję, że także w Twojej!

 • przemysł spożywczy – od ochrony przed zanieczyszczeniami po pakowanie paletowe i magazynowanie,
 • rolnictwo – ochrona pasz i nawozów oraz zabezpieczenie dużych partii produktów przed kurzem, pyłem i innymi czynnikami zewnętrznymi,
 • przemysł farmaceutyczny – pakowanie towarów i zapewnienie sterylnych warunków przechowywania produktów,
 • elektronika i AGD – zabezpieczenie przed uszkodzeniami oraz stabilizacja przewożonych ładunków,
 • transport i logistyka – bezpieczny przewóz towarów i efektywne składowanie na magazynach,
 • budownictwo i przemysł ciężki – od ochrony materiałów budowlanych po zabezpieczanie ciężkich ładunków.

Przykłady można mnożyć w nieskończoność, ponieważ folia przemysłowa, a taką jest nasza wersja beztubowa, znajdzie zastosowanie w wielu zadaniach – także i w Twojej firmie.

Chcesz nawiązać współpracę, która pomoże Ci na efektywną pracę i oszczędności finansowe? Skontaktuj się z COMFYPACK, aby omówić szczegóły i poznać warunki biznesowe

Rozciągnij możliwości swojego biznesu z naszą folią stretch!

Justyna DudekJustyna Dudek
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.