Wiadomości z Żor

Gdzie naprawić uszkodzoną pralkę?

 • Dodano: 2019-06-24 11:30

Zepsuty sprzęt AGD potrafi przysporzyć wielu nerwów, bo nie dość, że trzeba wówczas ponieść koszty naprawy lub zakupu nowego urządzenia, to dodatkowo nie można wykonać zaplanowanych prac.

Gdzie zatem szukać pomocy, aby w krótkim czasie można było naprawić pralkę lub inne sprzęty wykorzystywane w kuchni oraz łazience?

 1. Sprawdzony serwis AGD
 2. Ile czasu trwa naprawa pralki?
 3. Jak działa serwis sprzętów AGD?

Wybór odpowiedniego fachowca ma ogromne znaczenie. Dzięki temu nie tylko zyskasz najlepsze ceny, ale też otrzymasz gwarancję, że naprawa zostanie przeprowadzona prawidłowo i urządzenie będzie działało przez długi czas.

Sprawdzony serwis AGD

Serwis, który zajmuje się między innymi takimi rzeczami jak naprawa pralek działa w branży od wielu lat. Przez ten czas zatrudnieni w niem specjaliści pomogli klientom w różnych problemach - od prostych napraw przez poważne prace serwisowe. Za każdym razem efektem ich działań było przywrócenie sprawności w uszkodzonej zmywarce, pralce lub jeszcze innym sprzęcie AGD. Firma zatrudnia wyłącznie doświadczonych fachowców, dzięki czemu może zagwarantować klientom najlepszą jakość usług. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów ze sprzętami, można w dowolnym momencie wysłać do serwisu maila lub skorzystać z kontaktu telefonicznego. Specjaliści odpowiadają na zgłoszenia w godzinach od 8 do 20 przez pięć dni w tygodniu. Niezależnie więc od tego, w którym momencie zepsuje ci się pralka, nie będziesz musiał długo czekać na przyjazd fachowca.

Jednym z najważniejszych argumentów, które przemawiają za wybraniem tego serwisu jest to, że daje on gwarancję na wykonywane przez siebie naprawy. Unikniesz dzięki temu sytuacji, które czasami mają miejsce u konkurencji, gdzie po przeprowadzeniu kosztownej naprawy urządzenie psuje się już po kilku dniach. Serwis Restartagd Żory zapewnia również dojazd i diagnozę w cenie naprawy. Nie musisz więc obawiać się dodatkowych kosztów. Naprawa odbywa się bezpośrednio w domu klienta, dlatego nie poniesiesz kosztów transportu uszkodzonego sprzętu AGD. Przy okazji zyskujesz pewność, że fachowiec dobrze wykona swoją pracę, bo jej efekt będziesz mógł zobaczyć jeszcze przed rozliczeniem usługi.

Ile czasu trwa naprawa pralki?

Nowoczesne pralki - podobnie zresztą jak zmywarki - to bardzo skomplikowane sprzęty. Można by więc przypuszczać, że ich naprawa będzie czasochłonna i kosztowna. Okazuje się jednak, że aż 94% napraw serwisanci wykonują w mniej niż cztery godziny. Korzystają na tym klienci, którzy nie tylko płacą mniej za naprawę, ale też nie muszą zwlekać z dokończeniem prania. Tak samo wygląda naprawa zmywarek, o ile tylko postawisz na sprawdzony serwis. Jeżeli masz wątpliwości czy naprawa starego sprzętu ma sens, doświadczony specjalista pomoże ci podjąć decyzję. Po wezwaniu fachowca wykona on dokładną wycenę naprawy oraz potrzebnych części, a następnie podpowie, czy warto ponosić takie koszty.

Jak działa serwis sprzętów AGD?

Nowoczesny serwis AGD oferuje swoje usługi wszystkim klientom, którzy mieszkają na terenie Żor. Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z tych usług, powinieneś zacząć od skontaktowania się z pracownikami serwisu. Po zgłoszeniu problemu firma ustali z tobą odpowiedni termin i wyśle swojego serwisanta. Po wykonaniu przez niego diagnozy będziesz mógł na spokojnie zapoznać się z kosztami i podjąć decyzję o ewentualnej naprawie. Jeżeli zgodzisz się na przeprowadzenie proponowanych prac, fachowiec od razu przystąpi do usuwania usterki. Dzięki temu oszczędzasz czas oraz pieniądze.

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

 • bilo

  Też biorę zazwyczaj do 100 zł i nie martwię sie jak padnie.

 • bolo

  Też biorę zazwyczaj do 100 zł i nie martwię sie jak padnie.

 • mruk

  oczywiscie w zalezności od uszkodzenia, ale teraz czesto nie opłaca się naprawiać i lepiej kupić nową. Ja tak zrobiłem ostatnio. Przyszedł facet, zapłąciłem 50 zł i dalej była zepsuta, więc kierunek najbliższy media expert, promocja i najtańsza opcja. Oszczędnosć, czasu i nerwów.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.