Wiadomości z Żor

Żory: Tragiczny finał poszukiwań. Znaleziono zwłoki 37 - latka

  • Dodano: 2019-05-27 11:15

Przez kilka dni trwały poszukiwania 37-letniego mieszkańca powiatu gostynińskiego, który zaginął podczas podróży służbowej na terenie naszego miasta.

W poszukiwania, które wszczęła jedna z mazowieckich jednostek policji zaangażowanych było kilkudziesięciu żorskich stóżów prawa. Niestety zwłoki mężczyzny zostały znalezione przez jego bliskich w piątek, w kompleksie leśnym na terenie powiatu rybnickiego.

O zaginięciu 37-latka Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie powiadomiła naszą jednostkę we wtorek ubiegłego tygodnia. Jak wynikało z przekazanych informacji mężczyzna podróżował służbowo ciężarówką do Włoch. Wiadomo było, że kierowca zatrzymał się przy jednej ze stacji paliw położonej przy żorskim odcinku autostrady. Policjanci jeszcze tego samego dnia odnaleźli jego pojazd i przystąpili niezwłocznie do poszukiwań mężczyzny.

Stróże prawa sprawdzili pobliskie tereny, hotele i innne wytypowane miejsca. W czwartek i piątek poszerzyli obszar poszukiwań i w kilkudziesięciosobowej grupie ruszyli przeczesywać pobliskie kompleksy leśne. Do pomocy sprowadzili także wyszkolonego do poszukiwania zaginionych osób psa.

Równolegle 37-latka poszukiwali również bliscy. Rozesłali fotokomunikaty, które licznie pojawiły się w mediach społecznościowych i z województwa mazowieckiego przyjechali na Śląsk, aby odnaleźć mężczyznę. W miniony piątek rodzina, w kompleksie leśnym na terenie powiatu rybnickiego, odnalazła zwłoki 37-latka i zaalarmowała policję.

Na miejsce została skierowana natychmiast ekipa dochodzeniowo-śledcza, a wraz z nią prokurator, który zarządził sekcję zwłok. Wszystkie okoliczności wskazują na to, że mężczyzna popełnił samobójstwo.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również