Wiadomości z Żor

Żory: Projekt "Zaloguj się w Żorach" zakończony sukcesem

  • Dodano: 2019-07-19 08:00, aktualizacja: 2019-07-18 11:43

Z przyjemnością informujemy, że Gmina Miejska Żory zakończyła, zgodnie z planowanym terminem, realizację projektu pn. „Zaloguj się w Żorach - podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców Żor”.

Wszystkie działania zaplanowane w projekcie zostały w pełni zrealizowane

W szkoleniach z obsługi komputera, Internetu oraz wykorzystania usług e-administracji, wzięły udział 103 osoby powyżej 25 roku życia mieszkające w Żorach.

Szkolenia odbywały się w od 3 grudnia 2018 r. do 6 czerwca 2019 r. w 5 grupach tematycznych: Moduł „Rodzic w Internecie”, Moduł „Mój biznes w sieci”, Moduł „Moje finanse i transakcje w sieci”, Moduł „Działam w sieciach społecznościowych”, Moduł „Kultura w sieci”.

Projekt pn. „Zaloguj się w Żorach – podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców Żor” był realizowany w ramach projektu „Obywatel.IT – program rozwoju kompetencji cyfrowych osób powyżej 25 roku życia zamieszkałych w województwie śląskim i opolskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2010. Całkowita wartość projektu „Zaloguj się w Żorach – podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców Żor” to 50 400,00 zł.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.