Wiadomości z Żor

Żory: Projekt "Zaloguj się w Żorach" zakończony sukcesem

  • Dodano: 2019-07-19 08:00, aktualizacja: 2019-07-18 11:43

Z przyjemnością informujemy, że Gmina Miejska Żory zakończyła, zgodnie z planowanym terminem, realizację projektu pn. „Zaloguj się w Żorach - podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców Żor”.

Wszystkie działania zaplanowane w projekcie zostały w pełni zrealizowane

W szkoleniach z obsługi komputera, Internetu oraz wykorzystania usług e-administracji, wzięły udział 103 osoby powyżej 25 roku życia mieszkające w Żorach.

Szkolenia odbywały się w od 3 grudnia 2018 r. do 6 czerwca 2019 r. w 5 grupach tematycznych: Moduł „Rodzic w Internecie”, Moduł „Mój biznes w sieci”, Moduł „Moje finanse i transakcje w sieci”, Moduł „Działam w sieciach społecznościowych”, Moduł „Kultura w sieci”.

Projekt pn. „Zaloguj się w Żorach – podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców Żor” był realizowany w ramach projektu „Obywatel.IT – program rozwoju kompetencji cyfrowych osób powyżej 25 roku życia zamieszkałych w województwie śląskim i opolskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2010. Całkowita wartość projektu „Zaloguj się w Żorach – podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców Żor” to 50 400,00 zł.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również